Как бихте реагирали ако...

Soul_Stealler

Registered
Как бихте реагирали ако някой потребител на сайта ви си направи същия и започне да добавя всичко каквото вие добавите? :roll:
 
Би трябвало ако копира всичко да оставя и линк от сорта:
"Преписано от ......" .
Но иначе няма какво друго да направиш освен да го разобличиш
публично.
Де да знам.
Всеки плагиатства от някъде...... :)
 
ем виж сега ако погледнеш реално , поне във половината сайтове в hit.bg , а и не само там са почти еднакви или има еднакви части.Също и текстовете и тем подобните, какво можеш да направиш ? ами едно голямо нищо! Просто всеки втори малчуган почнал да "краде" от даден сайт , тоя видял нещо , онзи видял нещо...еми така е.Няма спасение.Поне за това от къде е взето примерно един линк да остави съм сагласен , но примерно това е преписано от друг сайт , другия сайт е преписал от трети и тн.
абе може да се разисква много ама...така е..плагиятство ще има...
 
ем баш същото...както каза админа публично разобличаване и малко унизяване неможе безнаказан да копира целия сайт
 
може...просто мноо яко се дразна...направих php-fusion сайт и почнах да ми правя добавки и един от потребителите направи същото...дотук OK...после добавих 4Images - и той...online игри - и той добави...и за финал като добавих играта "Легенда за Зеления Дракон" и той я добави...хем му е пресакана, хем я рекламира в сайта ми :x ...
 
Ами забрани му достъпа до сайта ти.Сложи му бан, ето един скрипт за бан система http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?p=1566
 
Soul_Stealler каза:
Ще му сложа направо от cPanel-a...ама първо смятам да си "полафим" малко :x
Аз бих си направил собствен сайт да си измисля дизайн и кода сам да си го напиша а да видим тогава какво ще направи? :wink:
 
Аз нямам нищо против сам да си напиша кода, ама просто много малко идеи ми идват за дизайта на сайта :oops:
 

Горе