Програма която мога да давам бан антивирусна

Не просто имам сървър на една игра ако я знаеш подобна на хиаспора и няма бан и искам някак си да банвам а един мой фр чрез фирелал банва ама незнам как точно
 
Искаш да спреш достъпа някакво IP до твоя компютър или искаш да спреш антивирусната? :idea:
 
Искаш да спреш достъпа някакво IP до твоя компютър да моя един фр използваше за тоя сървър където аз искам да сложа Comodo fdsdf обаче не работи при мен или незнам как се работи затова моля кажи как става да искам да спра достъпа до някакво си ип чрез каквото и да е
 
Искаш да спреш достъпа някакво IP това искам да напрам оти нямам друг начин да бан няма бан защита против флоод как да го напрам
 
За Уиндоуската защитна стена не знам, но ZoneAlarm имаше така опция за спиране на достъпа на някакво IP. Би трябвало да има и други начини, но не съм много запознат.
 
Това ли да сваля зоне аларм ? като банна хем да не флооди сървъра ем и да не влиза ще Стане ли
 
LiRiX А при зоне аларм как да разреша примерно тези файлове KillerSpring_hub KillerSpring_server и като ги разреша как да разреша портовете и хората да флизат защото влизат и после ги изхвърля?
 
Абе човек, слагай малко препинателни знаци. Човек може да остарее, докато хване смисъла на изречението ти. Дъра-дъра-дъра, без запетаи, без точки, всичко го караш едно изречение.

И не пускай няколко поста един след друг, ами редактирай старото.
 
Иска да спре достъпа на IP до неговия компютър. Изглежда някой му влиза в сървъра и прави пакости.
 

Горе