GooGlebot mod

astor

Registered
Днес са ми пристигнали около 200 ^ бота и от тях тзи немогат да се аднат


  • Infoseek 87.126.57.190 Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Ignore Add
    Lycos 87.126.57.190 Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Ignore Add
    WiseNut 87.126.57.190 Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Ignore Add
    MSN 87.126.57.190 Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322) Ignore Add

като тествам ай пито ми излиза бтк
 
Не съм наясно какво точно се опитва да прави този мод но по мое мнение нищо не прави. :)

Защо ще се адва във форум, който е публичен и без това.

а ако не е публичен защо ще го индексира? :)
 
Незнам какво искаш да кажеш под публичен но когато напиша нещо и идват тея скапани ботове и ми саздават работа ако не бех го правил този мод никога нямаше да го направя сега немога да си истрия ип то кадето ме е уловил
на 4 пъти егаси скапания бот аз изобщо за ко го сложих те така или иначе ме има в търсачките :?
 
Публичен ти е форума, защото го виждат всички дори да не са логнати.

И ботове и хора виждат съдържанието във форума.

Ако имаш някаква карта на форума в гоогле и някакъв rss ще е по добре от този бот.

НЯма как този мод да вика ботовете.
НЕ съм го разглеждал какво представлява този мод но
не виждам и какво може да помогне.
 
аха ок благодаря ти за обяснението

ама аз мисля че никой не вижда нищо доато не се регне поне така исках да е и имам RSS и сам го сложил са ситемап но като не си логнат RSS не показва инфо

ПП:ако ми кажеш как да истрия моето ай пи ще съм много благодарен

от тук
ima5534534534ge1.jpg
 
Abe neznam, ama v moq forum koito oshte ne e kachen v neta vlizat na den okolo 10 bota, a otdelno ako vlqza v glavnata stranica, logna li se, wlqzo li w nqkoq tema, zapo4na li da pisha suob6tenie, gledam li profil i kakvo li o6te ne vliza po oshte edin bot i toi go pravi su6toto ! (osven men) no ne vinagi stava toq nomer XAX. S IP-to na googlebot sa.


@admin izvinqwai za gadnata 6liokavica, no ne sym si u nas, sled nqkolko 4asa 6te se prebera. Molq razberete me :oops:
 
има клавиетура в самия пост, като пишеш пост можеше да не пишеш на маймуница

за това че е безсмислен бота разбрахме вече няма смисъл да обеждаваш но как да махна това не се маха по никакъв начин

ima5534534534ge1.jpg
 
И аз съм с тоя мод и незнам какъв е смисала от него. Явно ще трябва да го разкарам щото ме дразни много.
Незнам човека дето е писал мода ще види тая тема ,но ако я види моля да обясни с какво помага мода.
 
Да иванов крашбг трябва да обясни за какво запаметява и ай питата на посетителите като ботове и изобщо как работи това


аз иначе си реших проблема не се триеха защото бяха с моето ай пи смених си ай пито и ги истрих :)
 
За да не ти запаметява IP прочети и обнови мода - http://www.phpbbservice.nl/ownmods/botsmodv1.3.1.rar

Всеки сам решава какъв мод да си сложи! Всички тук намираме и превеждаме модове с надеждата да сме си полезни един друг. Знаейки името на мода всеки свободно може да си намери инфо за всичко в google.com

Мода се маха има начин, защо казваш че не може вече. Отваряш файловете който си редактирал и възстановяваш оригиналните файлове.
 
Може ли поне да обясниш за какво служи мода и да кажеш как точно се ъпдейтва ?
 
Какво по-голямо обяснение от това! Нали дадох линк за новата версия 1.3.1 където е обяснено за мода.когато изтеглите файла то си пише вътре как се ъпдейтва :evil:
 

Горе