Every.BG / Хората говорят...

Доста интересен сайт на мен ми харесва :?:. Най ми харесва как сте направили с различните фонове и плеяра да е променен
 
perer каза:
Готин сайт ;)

Off// ЩЕ има ли Teenday 4? :p

Благодаря :]

Не. Имаме сценарий за нов проект, но изчакваме да натрупаме знания и опит и тогава да направим нещо наистина качествено. :)
 
Супер! :)
Ще го чакам с нетърпение. ;)

П.П. Ако имате нужда от актьор потърсете ме :) Но само в краен случай, защото съм доста зает :p
 
Сайта е перфе!

//Офф: Къде мога да гледам предишните две части? Тройката я гледах преди доста време...

Много успехи!
 
Ееее браво евала .... особено за teenday проекта. Много добре се е получило. Аз толкова време се опитавам да заснема филм, но нямам нужната техника :) Евала наистина, радвам се че поне някой е успял. Пожелавам ви да се развивате и следващия ви проект да бъде още по-добър

Поздрави, Друмчи
 
tedobedo каза:
Сайта е перфе!

//Офф: Къде мога да гледам предишните две части? Тройката я гледах преди доста време...

Много успехи!
Няма други части. Четох някъде, че не са се получили добре или нещо такова беше и в нета има само 3-ката ;)
 
Ми добър е... не е баш върха на сладоледа, но е добър. Обаче се мачка под IE6, което е крайно нежелателно.

Аз сега гледам интервю с Хилда Казасян, интересни са. :)
 
gLaVoReZa каза:
Ми добър е... не е баш върха на сладоледа, но е добър. Обаче се мачка под IE6, което е крайно нежелателно.

Аз сега гледам интервю с Хилда Казасян, интересни са. :)

Крайно нежелателно ако имаш потребители от него. Старата версия беше пресъздадена наново специално за ИЕ6 и смисъла беше, че на месец имах едва двама-трима през него. За това вече не ми пука за шестицата. Който е решил да използва браузър на 10 години - негов си проблем. :)
 
Имал си 2-3 потребители с IE6?! :idea: По официални данни IE6 се използва от 4-5% от потребителите... което ми звучи доста правдоподобно.
 
gLaVoReZa каза:
Имал си 2-3 потребители с IE6?! :idea: По официални данни IE6 се използва от 4-5% от потребителите... което ми звучи доста правдоподобно.

4-5 в световен мащаб?! В световен мащаб и Firefox е 43, а Chrome - 22, но при мен Firefox е 52, а Chrome - 16, но в България тези цифри се изменят, защото масовата компютъризация беше, когато започваше да се говори за Mozilla Firefox в световен мащаб. Плюс това пак казвам единствения начин да откажеш тези 4-5 процента от морално остарял и недъгав браузър, неспазващ сума заложени уеб стандарти е като го направиш непотребен в съвременния интернет.
 
@AceXe, това е все едно да забраниш цигани да купуват от магазина ти - ти губиш от цялата работа. :)

Моята политика е такава, че докато квотата на IE6 не падне под 0.5% ще правя сайтовете си съвместими с него. Все пак има много заблудени хора, които изобщо не знаят какво е браузър и затова си ползват основния браузър в XP - IE6.
 
gLaVoReZa каза:
@AceXe, това е все едно да забраниш цигани да купуват от магазина ти - ти губиш от цялата работа. :)

Моята политика е такава, че докато квотата на IE6 не падне под 0.5% ще правя сайтовете си съвместими с него. Все пак има много заблудени хора, които изобщо не знаят какво е браузър и затова си ползват основния браузър в XP - IE6.

За миналия месец са 0,8 за Every. Близо са до 0,5. И това не е свързано с циганите. Дори YouTube, ако влезеш в него през IE6 ти казва да го смениш с нов и не върви правилно. Дали ще оспорваме политиката на Google? :]
 
Ами не е нереално. Различните сайтове имат различен таргет. Различните таргети имат различни IT познания. Различните IT познания са свързани с различни браузъри. Сто процента ако попитаме админа на Уеб Туриста сигурно и 0,1 няма да е с IE6. А дори да стигне до 4 процента пак не бих го направил. Загубата на тези проценти потребители е далеч по-малка от многото време и усилия, които бих вложил, за да направя отделна версия за ИЕ6, защото той само с отделен CSS не се оправя.
 
Ами чат пат, ни канят по разни телевизии... Проекта ни TEENDAY 3 и до ден днешен привлича интерес, неясно и за мен как. :)
 
AceXe каза:
Ами чат пат, ни канят по разни телевизии... Проекта ни TEENDAY 3 и до ден днешен привлича интерес, неясно и за мен как. :)

Защото показва какъв всъщност е живота на нас тинейджърите в днешни дни :)
 

Горе