Как мога да разбера паролата на потребител от форума ми?

Shorter

Registered
Как мога да разбера паролата на потребител от форума ми? че има един ного спекъл ви казвам направо ного тъпи постове прай и искам да му видя профила,който знай нека да кажи плс
 
Не му гледай паролата, ако другите усери разберат за това, eдва ли ще се върнат при таб !!!
 
А и ако е за профила какъв е проблема да го видиш и без да му имаш паролата ? :?
 
bafitu каза:
А и ако е за профила какъв е проблема да го видиш и без да му имаш паролата ? :?
Човеко виж,аз не съм със пхпбб форум,а със ИПБ не съм много запознат и за туй малко ми е зор и питам
 
хм да беше казал :)
ам с ИПБ не съм запознат..даже въобще...,но...няма ли начин да му баннеш ИП-то примерно или да изтриеш акаунта ?
 
не бе,аз не искам нещо такова искам просто да му вляза със ника да видя кви неща е барал щот е прайл някви лудници във профила си и да му го оправя
 
Е не разбрахте ли че иска да му види паролата вече ;) Профила е само прикритие... :p
 
Soul_Stealler каза:
Това можеш да го оправиш през админ панела :wink:
уф,абе лице аз съм с ИПБ форум и не съм ноу запознат просто искам,да му видя паролата,т'ва ми кажете
 
еми пак някъде в базата данни търсиш таблица с потребителите (нещо users или подобно) после там трябва някъде да има username, password и тн. нещо такова.Паролата ще е кодирана.Би трябвало да видиш 32 букви и цифри.Дай ми я аз ще ти я кажа каква е :)
 
1.Влизаш в базата данни
2.Даваш прелистване на таблица phpbb_users
3.Намираш потребителя
4.Виждаш паролата в кодиран вид, разкодираш я и я имаш :)
 

Горе