Пловдивския университет Пайсий Хилендарски

MaLa_NocHe

Registered
Абе да питам, има ли някой който учи там, или ще започва от тая година да учи? Защото съм решил там да влизам.
 
Интересуваме факултета по Информатика и Математика, дали има задочно от първата година? И какви пари струва семестъра и общежитията ако няма задочно.
 
Аз тази година бях първи курс, редовно. Има задочно
Общо за цялата година трябваше да платя 500лв. като съм специалност Информатика. Какво друго те интересува? :)
 
purko каза:
Аз тази година бях първи курс, редовно. Има задочно
Общо за цялата година трябваше да платя 500лв. като съм специалност Информатика. Какво друго те интересува? :)

С какъв бал влезе ? аз преди 10-тина дена ходих на предварителен по математика , изкарах 3.70 :D как се сборува бала и колко е минималният за специалност "Информатика" в този факлутет :D //Едит: Този университет ми е резервен вариант
 
Явно има много "МАЙНИ" в туриста.
За по-подробна информация можеш да пуснеш тема във форума им и до 1 ден (понякога 3-5часа) ще имаш подробен отговор.
ЦЪК
 
Hous каза:
Явно има много "МАЙНИ" в туриста.
За по-подробна информация можеш да пуснеш тема във форума им и до 1 ден (понякога 3-5часа) ще имаш подробен отговор.
ЦЪК

Не съм "майна" и не съм и от Пловдив :) Просто е резервен вариант :)
 
purko каза:
Аз тази година бях първи курс, редовно. Има задочно
Общо за цялата година трябваше да платя 500лв. като съм специалност Информатика. Какво друго те интересува? :)

Точно това ме интересуваше, дали има задочно още от първата година и цената каква е :), благодаря.
 

Горе