Има ли значение от кого си купуваме домейн?

ystefanov

Registered
Аз лично не виждам разлика освен в цените.
Имам блог на безпл. хостинг и искам да му взема собствен домейн.
Ще съм благодарен ако ми препоръчате някой сайт.
 
няма значение

дори и компанията да я закрият, домейна ти няма да се изтрие...

само за хоста подбирай добра
 
Няма значение. Попринцип всички търсят евтино за по $1, но според мен няма смисъл. Аз доверие си имам само на SuperHosting и г/д на Jump. ICN бях на тях, но не ми харесаха много.
 
Oсвен ако не си на някой от СМС хостингите, които предлагат домейни. Аз имах един такъв и не можах да го обновя.
 
papyrus_kn каза:
Oсвен ако не си на някой от СМС хостингите, които предлагат домейни. Аз имах един такъв и не можах да го обновя.

тия келеши от смс хостингите взимат домейните от godaddy или някой друг провайдер!

ти какъв домейн си имал .info ?
 
root321 каза:
papyrus_kn каза:
Oсвен ако не си на някой от СМС хостингите, които предлагат домейни. Аз имах един такъв и не можах да го обновя.

тия келеши от смс хостингите взимат домейните от godaddy или някой друг провайдер!

ти какъв домейн си имал .info ?
Е чакай то освен от godaddy къде виждаш домайн по $1 :shock:
 
root321 каза:
papyrus_kn каза:
Oсвен ако не си на някой от СМС хостингите, които предлагат домейни. Аз имах един такъв и не можах да го обновя.

тия келеши от смс хостингите взимат домейните от godaddy или някой друг провайдер!

ти какъв домейн си имал .info ?
Info беше. Не съм го аз купувал, а го "наследих", така да се каже :D
 
Ev0luti0N каза:
root321 каза:
papyrus_kn каза:
Oсвен ако не си на някой от СМС хостингите, които предлагат домейни. Аз имах един такъв и не можах да го обновя.

тия келеши от смс хостингите взимат домейните от godaddy или някой друг провайдер!

ти какъв домейн си имал .info ?
Е чакай то освен от godaddy къде виждаш домайн по $1 :shock:

щом е .info значи със сигурност го взимат от godaddy
 

Горе