Китайски телефони

Каква марка телефон предпочитате

  • Apple

    Votes: 0 0.0%
  • Lenovo

    Votes: 0 0.0%
  • Sony Ericsson

    Votes: 0 0.0%
  • Nokia

    Votes: 0 0.0%
  • Samsung

    Votes: 0 0.0%
  • Alcatel

    Votes: 0 0.0%
  • Други китайски

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0

1000firmi

Registered
Има ли в България верига магазини, която да предлага китайски телефони.
За тях като че ли може да се разчита само на интернет :(
 
Ползвам ZTE и съм доста доволен от него.Не ми е създавал никакви проблеми спрямо Nokia-та
 
Далеч от китайските. Между другото според анкетата всички изброени са китайски :roll:
 
djman каза:
Далеч от китайските. Между другото според анкетата всички изброени са китайски :roll:
В какъв смисъл ? Мисля че Нокиа нямат заводи там ...
 
SveXteZ каза:
djman каза:
Далеч от китайските. Между другото според анкетата всички изброени са китайски :roll:
В какъв смисъл ? Мисля че Нокиа нямат заводи там ...

Ми аз досега все с нокии карам и не съм попадал на друго производство освен китайско.
 
А дайте да определим значението "китайски телефон" :) За мен това са разни реплики, привилези и други подобни.
 
Имам 5 нокии и на петте ми пише:

Made in Hungary

Пък и за сега никви ядове не съм имал. Освен на едната дето изведнъж се оказа на земята - така без да искам нарочно - и се счупи дисплея, обаче малко го ремонтирах и се оправи. :D
 
Admin явно се оказва че твоята Нокиа е Nokla или нещо подобно ... и аз съм нямал Нокиа произведена в китай ...
 
Аз си взех iPro C5 от Jarcomputers и съм изключително доволен :)

ЕДИТ: Братовчедка ми имаше китайска Нокия.
 
По евтините модели се правят в Китай , а по високите класове в Финландия
аз съм имал три нокии и трите Финландски N70 N73 N95

nokia-made-in-china

П.П Та то кое вече не се прави в китай та се учудвате[/url]
 
Ами аз имах нисък клас г/д ( 5530 ) и не беше в китай ... е те Нокиа повече губят според мен като не си правят заводите там де ... все пак може и китайци да им правят телефоните, но стандарта на правене си е на Нокиа, а не на китайците ...
Иначе никога няма да направя грешката да си взема китайска реплика ... дори и двойно по-ниска да е цената пак не си струват мъките, които ще имате с него ... като почнем от слаба батерия, лош екран, лоша сглобка и т.н. ...
 
Просто iOS и Android дръпнаха мобилните технологии на адски високо ниво за последните години.В момента това което се опита да направи Nokia е да се задържи на пазара.( лично мнение , спрямо нещата който чета в интернет)
 
index каза:
Просто iOS и Android дръпнаха мобилните технологии на адски високо ниво за последните години.В момента това което се опита да направи Nokia е да се задържи на пазара.( лично мнение , спрямо нещата който чета в интернет)
Ами не знам защо всички толкова богословят този Андроид, аз нищо хубаво не съм видял до сега в него ...
Докато примерно в Meego видях доста интересни неща, жалко че Нокиа нямат намерение да пускат други телефони с него ...
 
SveXteZ каза:
index каза:
Просто iOS и Android дръпнаха мобилните технологии на адски високо ниво за последните години.В момента това което се опита да направи Nokia е да се задържи на пазара.( лично мнение , спрямо нещата който чета в интернет)
Ами не знам защо всички толкова богословят този Андроид, аз нищо хубаво не съм видял до сега в него ...
Докато примерно в Meego видях доста интересни неща, жалко че Нокиа нямат намерение да пускат други телефони с него ...

Какво лошо например си видял в него?
 
StormBreaker каза:
SveXteZ каза:
index каза:
Просто iOS и Android дръпнаха мобилните технологии на адски високо ниво за последните години.В момента това което се опита да направи Nokia е да се задържи на пазара.( лично мнение , спрямо нещата който чета в интернет)
Ами не знам защо всички толкова богословят този Андроид, аз нищо хубаво не съм видял до сега в него ...
Докато примерно в Meego видях доста интересни неща, жалко че Нокиа нямат намерение да пускат други телефони с него ...

Какво лошо например си видял в него?
Няма аларма когато телефона е изключен ... това нещо е супер простотията честно ...
Майка ми за няколко месеца не успя да свикне на телефона, а като си ги разменихме и тя взе Нокиа-та ( 5530 ) му свикна за около седмица ...
А нещо повече от симбиана до сега не съм видял в този телефон ...
:shock:
 
@SveXteZ , ползвал ли си линукс ? Хареса ли ти ? Защо ?
Nokia 5800 повече време е стояла в сервизите от колкото при мен.
ZTE BLADE - повече от половин година го имам и нямам проблеми с него.
 

Горе