Мнение за лаптоп

Vladkata

Registered
Здравейте! Какво ще кажете за този лаптоп (не е реклама)? Трябва ми предимно за браузване в Интернет, не за 24/7 гейминг или 24/7 рендване на 3D анимации :D. Просто за браузване в Интернет - Facebook, YouTube и т.н. Може от време на време да се пусне някоя игра...
 
Попринцип моето мнение е такова че е малко скъп за тези характеристики. Иначе е перфектен за браузване, даже и с повечето игри ще се справи без проблем, щом видеокартата му е външна а не е някоя вградена интелка :)

ЕДИТ: Не видях че го дават с 7ца затова и цената е толкова висока.
 
Ivkoni_ каза:
Попринцип моето мнение е такова че е малко скъп за тези характеристики. Иначе е перфектен за браузване, даже и с повечето игри ще се справи без проблем, щом видеокартата му е външна а не е някоя вградена интелка :)

Аз имам вградена на Intel, но си имам и външна NVIDIA GeForce GT 525M - 2048MB DDR3. С Dell Inspiron N7110 съм и лаптопа е брутален. Този лаптоп е за момиче и така...
 
Много е скъп само за такава цел. Има много по-евтини, които ще и вършат същата работа.
 
напълно, не на 100 а на 200% не си струва! Ти като казваш, че неискаш да рендваш 3D анимации за какво изобщо ти е този i5 процесор? Аз преди да си купя сегашния компютър и лаптоп си бях взел един лаптоп за 50 лева със 1 GHz процесор и 512 RAM и си браузвах из интернет и гледах филми когато пътувах. Явно точно за игри ти трябва лаптопа, иначе не си го обяснявам както и да го мисля, просто няма логика. Парите не са много, но по никакъв начин не си обяснявам мисленето ти...
 
Honda каза:
напълно, не на 100 а на 200% не си струва! Ти като казваш, че неискаш да рендваш 3D анимации за какво изобщо ти е този i5 процесор? Аз преди да си купя сегашния компютър и лаптоп си бях взел един лаптоп за 50 лева със 1 GHz процесор и 512 RAM и си браузвах из интернет и гледах филми когато пътувах. Явно точно за игри ти трябва лаптопа, иначе не си го обяснявам както и да го мисля, просто няма логика. Парите не са много, но по никакъв начин не си обяснявам мисленето ти...

Казах че е за момиче, което не се интересува от Call of Duty: Modern Warfare 3 или Assassin's Creed: Brotherhood, просто няма да седне да ги играе...
 
Honda каза:
напълно, не на 100 а на 200% не си струва! Ти като казваш, че неискаш да рендваш 3D анимации за какво изобщо ти е този i5 процесор? Аз преди да си купя сегашния компютър и лаптоп си бях взел един лаптоп за 50 лева със 1 GHz процесор и 512 RAM и си браузвах из интернет и гледах филми когато пътувах. Явно точно за игри ти трябва лаптопа, иначе не си го обяснявам както и да го мисля, просто няма логика. Парите не са много, но по никакъв начин не си обяснявам мисленето ти...

Как да не са много. За 2000 лв. можеш да си купиш 100х по-добър лаптоп, който ще те изкара дълги години напред.

Само не разбрах защо избрахте Sony ? Не съм чувал Sony да се славят с добри компютри. Ако ще се взима, нека да е по-качествена марка. Аз не бих се доверил на този лаптоп. Предпочитам HP, Acer или ASUS.
 
този лаптоп си е почти идеален дори за игри, като знам мойто PC какви параметри има че доста игри вървят.... може би е и по-скъп заради самата марка. Но както казват другите има доста лаптопи за под 1000 лв., които са идеални за Интернет.
 
relax4o каза:
Само не разбрах защо избрахте Sony ? Не съм чувал Sony да се славят с добри компютри. Ако ще се взима, нека да е по-качествена марка. Аз не бих се доверил на този лаптоп. Предпочитам HP, Acer или ASUS.

Е да ти имам предпочитанията :D... Както казах аз съм с Dell и съм много доволен. А м/у не знам какви слухове си чувал, но VAIO-тат са много стабилни лаптопи, имам 1 в нас, който още е актуален...
 
Е, разбира се, че имам предпочитания. Бих си купил телевизор SONY, ама лаптоп - не мисля. VAIO не съм ги чувал и не оспорвам.
 

Горе