Газов пистолет

SandPrince каза:
за годините не е проблем, даже имам отгоре - на 20 съм. :?:
значи отивам в оръжейния и си го купувам, кеф :D :D
А на акъл ? :D
Можеш с дрелка и бормашина да го нарпавиш на боен ^_^
Знам къде живее зам. Деканката :D
 
Напоследък докато чета форума ми идват едни мисли... защо аджеба се разпространяват разни слухове, че студентите по архитектура сме били откачени... някой виждал ли е компютърджиите на какво приличат :D
 
K0ceTo каза:
Напоследък докато чета форума ми идват едни мисли... защо аджеба се разпространяват разни слухове, че студентите по архитектура сме били откачени... някой виждал ли е компютърджиите на какво приличат :D
Ти беше в FMI нали ?
 
index каза:
K0ceTo каза:
Напоследък докато чета форума ми идват едни мисли... защо аджеба се разпространяват разни слухове, че студентите по архитектура сме били откачени... някой виждал ли е компютърджиите на какво приличат :D
Ти беше в FMI нали ?

Доста делеч, УАСГ съм :D
 
Не съм чел мненията, но скоро приеха закон, че си трябва разрешително и регистрация за газови пистолети.
 
bancov96 каза:
Не съм чел мненията, но скоро приеха закон, че си трябва разрешително и регистрация за газови пистолети.

Глупости. Трябва да имаш 18 години, след което отиваш да съобщиш в МВР-то, че си закупил пистолета. Мисля, че трябваше това да стане до 1-2 седмици.
 
nom3r1 каза:
bancov96 каза:
Не съм чел мненията, но скоро приеха закон, че си трябва разрешително и регистрация за газови пистолети.

Глупости. Трябва да имаш 18 години, след което отиваш да съобщиш в МВР-то, че си закупил пистолета. Мисля, че трябваше това да стане до 1-2 седмици.

Не са глупости, вече и газовите оръжия трябва да се регистрират.
 
djman каза:
nom3r1 каза:
bancov96 каза:
Не съм чел мненията, но скоро приеха закон, че си трябва разрешително и регистрация за газови пистолети.

Глупости. Трябва да имаш 18 години, след което отиваш да съобщиш в МВР-то, че си закупил пистолета. Мисля, че трябваше това да стане до 1-2 седмици.

Не са глупости, вече и газовите оръжия трябва да се регистрират.

Глупости , че ти трябва разрешително за газов пистолет, иначе - да регистрират се. Само за арбалетите не съм сигурен как седят нещата, пък и не съм се интересувал - имам 4 направени от мен в нас, ако пък се наложи ще ги регистрирам, но както и да е.
 
K0ceTo каза:
index каза:
K0ceTo каза:
Напоследък докато чета форума ми идват едни мисли... защо аджеба се разпространяват разни слухове, че студентите по архитектура сме били откачени... някой виждал ли е компютърджиите на какво приличат :D
Ти беше в FMI нали ?

Доста делеч, УАСГ съм :D
Мислех си ,че си в ФМИ, щях да те карам да дръмнеш зам. Деканката :)))
 

Горе