Програма за презентации

purko

Registered
Здравейте,
Препоръчайте ми програма за правене на презентации в pdf формат. :)
 
Ако имаш предвид програма която на конвертира файл в PDF формат, препоръчвам ти PDF Creator.
 
Да и аз съм ползвал PDF Creator. и останах с добро впечатление и аз ти го препоръчвам :)
 
Мдам, както каза Storm най-добре си е в Powerpoint и после просто си му даваш Save as .PDF

Ако ти липсва тази опция и си с Office 2007, можеш да си свалиш това:
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=7
 
За да не отварям нова тема, няма ли някоя програма за Уиндоус, която да прави страхотни презентации? (без ppt)
 
shashma88 каза:
За да не отварям нова тема, няма ли някоя програма за Уиндоус, която да прави страхотни презентации? (без ppt)
Какво имаш предвид с това „страхотни презентации”? То и с PowerPoint могат да се направят страхотни презентации, стига да можеш и да имаш желание.
Иначе презентации могат да се правят и с OpenOffice.
 
shashma88 каза:
За да не отварям нова тема, няма ли някоя програма за Уиндоус, която да прави страхотни презентации? (без ppt)

Неразбирам изискванието без ppt. Друга програма която прави презентации освен тази на чичо Бил е Adobe Presenter. Тя е от времето на фотошоп седмицата и следователно е малко старичка. Относно главната тема. Съгласен съм с постовете за използване на PP за изработка на презентация и експорта в pdf фирмат. Единствения риск там е ако е прекалено сложен дизайна да има разминавания.
 

Горе