Абе пак ли тестват сирените?

gLaVoReZa

Registered
Абе брат! За пореден път се вкарвам в ебати филма. :D

Ям си аз в кухнята и по едно време чувам воя на сирените и грозният глас вика "национална тревога" и ви казвам се вкарах в ебати филма. Първо си помислих, че е станал някакъв огромен пожар, а после реших, че е по-вероятно да е станала атомна авария, или да е настъпила война и врагът да е разпръснал някакви отровни газове над София. :D

Добре, обяснете ми, как може толкова лесно да се филмирам? :D
 
При нас поне не крещяха така, а беше просто проверка, проверка ... ама много трудно се разбираше какво се говори ...
 
С тези сирени си тествам звукоизолацията на къщата :D. Във Варна въобще не разбирах, че са пуснати на затворени прозорци... в студентски град ми проглушиха ушите все едно съм навън :D
 
K0ceTo каза:
С тези сирени си тествам звукоизолацията на къщата :D. Във Варна въобще не разбирах, че са пуснати на затворени прозорци... в студентски град ми проглушиха ушите все едно съм навън :D

Кога пък са ги пускали в Студентски и не съм разбрал ? :D
 
По същото време като в цялата страна. Освен ако не съм късметлията който живее точно до тях. Те май са зад либрата до пощаджийския колеж.
 
хахахахах
То пише Сирени , аз чете СИРЕНЕ
Та , колегата , ако може да ми изпратиш от тия гъби дет си ял.... искам и аз от тоя филм :D
 
Аз ги чух, ама късно се усетих защо ги пускат. Не се панирах, а по-скоро се издразних от звука :D
 
index каза:
хахахахах
То пише Сирени , аз чете СИРЕНЕ
Та , колегата , ако може да ми изпратиш от тия гъби дет си ял.... искам и аз от тоя филм :D
Ха-ха-ха, викаш проверка на сиренето? :D

Аз ако бях ял някакви съмнителни гъби щеше да е идеално добре, ама положението е много по-лошо, защото явно съм си филмиран по default. :lol:
 
А при вас има ли мъгла? В моя квартал от поне 3 дни има гъста мъгла по 24 часа в денонощието и много се кефя. :D Всичко е някакво прикрито.
 
Fakeheal каза:
index каза:
хахахахах
То пише Сирени , аз чете СИРЕНЕ
Та , колегата , ако може да ми изпратиш от тия гъби дет си ял.... искам и аз от тоя филм :D

Вместо "гъби" прочетох гълъби. Искам и аз да ям гълъби :D

Хахаха, и аз прочетох гълъби и си викам тия съвсем са полудели :D :D :D
 
ХАхаххаха добре вее
Докато ги пускаха сирените не си чувах музиката само..
После един фр ми вика че мн се филмирал и той
 
gLaVoReZa каза:
Абе брат! За пореден път се вкарвам в ебати филма. :D

Ям си аз в кухнята и по едно време чувам воя на сирените и грозният глас вика "национална тревога" и ви казвам се вкарах в ебати филма. Първо си помислих, че е станал някакъв огромен пожар, а после реших, че е по-вероятно да е станала атомна авария, или да е настъпила война и врагът да е разпръснал някакви отровни газове над София. :D

Добре, обяснете ми, как може толкова лесно да се филмирам? :D
Ххахахахахах :D верно влизаш в филма по новините 10 пъти казаха че от 1 часа ще има тест на сирените :D,ама явно не гледаш телевизия :twisted:
 
gLaVoReZa каза:
А при вас има ли мъгла? В моя квартал от поне 3 дни има гъста мъгла по 24 часа в денонощието и много се кефя. :D Всичко е някакво прикрито.
Има колкото искаш. Заради тая мъгла се качих в 280 вместо в 94 (автобуси са това ;) ). Отстрани пише 280, а отзад 94. :shock:
А сирените и аз ги чух, ама бяха много слаби. :? Аз вече им свикнах. За последната година сигурно 3-4 пъти ги пускат вече. И да стане нещо сигурно няма да разбера. :D
 
misho каза:
gLaVoReZa каза:
А при вас има ли мъгла? В моя квартал от поне 3 дни има гъста мъгла по 24 часа в денонощието и много се кефя. :D Всичко е някакво прикрито.
Има колкото искаш. Заради тая мъгла се качих в 280 вместо в 94 (автобуси са това ;) ). Отстрани пише 280, а отзад 94. :shock:
А сирените и аз ги чух, ама бяха много слаби. :? Аз вече им свикнах. За последната година сигурно 3-4 пъти ги пускат вече. И да стане нещо сигурно няма да разбера. :D


Без майтап? Щото на мен се случи същото... трябваше да купувам билет за метрото после :D... само, че при мен просто не погледнах номера на автобуса....
 
K0ceTo каза:
misho каза:
gLaVoReZa каза:
А при вас има ли мъгла? В моя квартал от поне 3 дни има гъста мъгла по 24 часа в денонощието и много се кефя. :D Всичко е някакво прикрито.
Има колкото искаш. Заради тая мъгла се качих в 280 вместо в 94 (автобуси са това ;) ). Отстрани пише 280, а отзад 94. :shock:
А сирените и аз ги чух, ама бяха много слаби. :? Аз вече им свикнах. За последната година сигурно 3-4 пъти ги пускат вече. И да стане нещо сигурно няма да разбера. :D


Без майтап? Щото на мен се случи същото... трябваше да купувам билет за метрото после :D... само, че при мен просто не погледнах номера на автобуса....

Само аз ли не спя докато чакам автобуса ? :D
 

Горе