Абе пак ли тестват сирените?

Не, аз си имам схема, ако е от ръбатите е 94, ако е от облите е 280... доста дълго време работеше... ама явно вече не :D
 
Направо ме пукнахте от смях :D Имам чувството, че всички сте били на нещо, докато сте писали коментарите :D

При мен се чуваха сирените, но преди да ги пуснат повтаряха, че това ще е само тест и след това се чуваха, ама не до толкова, че да ми заглушат музиката :D

@gLaVoReZa да не живееш в скритото село на мъглата ? :D
 
K0ceTo каза:
Не, аз си имам схема, ако е от ръбатите е 94, ако е от облите е 280... доста дълго време работеше... ама явно вече не :D
И аз така мислех, ама онзи ден видях дори 102 от облите. Вече на това не може да се разчита. Виж, пък това, че първия никога не е моя работи безотказно за сега. :D

StormBreaker каза:
Само аз ли не спя докато чакам автобуса ? :D
Аз спя само в автобуса. :D
 
index каза:
В 94 винаги има място за още двама. А в 280 за още 1 :))
Редом с петицата са култови. Направо като черни дупки. Няма да забравя как едно момиче в петицата каза „Може ли само да стъпя някъде“. :D :D
 
Хахаа, в 94 има място за още един автобус хора. Онзи ден предния 94 беше блъснал някаква кола на гара пионер и всички хора от него ги натъпкаха в нашия автобус... събраха се :D
 
K0ceTo каза:
Хахаа, в 94 има място за още един автобус хора. Онзи ден предния 94 беше блъснал някаква кола на гара пионер и всички хора от него ги натъпкаха в нашия автобус... събраха се :D

Аз мога да се похваля, че съм бил в празен 94 :D
 
relax4o каза:
Направо ме пукнахте от смях :D Имам чувството, че всички сте били на нещо, докато сте писали коментарите :D

При мен се чуваха сирените, но преди да ги пуснат повтаряха, че това ще е само тест и след това се чуваха, ама не до толкова, че да ми заглушат музиката :D

@gLaVoReZa да не живееш в скритото село на мъглата ? :D

Бунтай Кири ;D
 
Fakeheal каза:
relax4o каза:
Направо ме пукнахте от смях :D Имам чувството, че всички сте били на нещо, докато сте писали коментарите :D

При мен се чуваха сирените, но преди да ги пуснат повтаряха, че това ще е само тест и след това се чуваха, ама не до толкова, че да ми заглушат музиката :D

@gLaVoReZa да не живееш в скритото село на мъглата ? :D

Бунтай Кири ;D

:D :D
 
relax4o каза:
Fakeheal каза:
relax4o каза:
Направо ме пукнахте от смях :D Имам чувството, че всички сте били на нещо, докато сте писали коментарите :D

При мен се чуваха сирените, но преди да ги пуснат повтаряха, че това ще е само тест и след това се чуваха, ама не до толкова, че да ми заглушат музиката :D

@gLaVoReZa да не живееш в скритото село на мъглата ? :D

Бунтай Кири ;D

:D :D

Да разбереш за какво говоря. :D
http://narutobg-rpg.com/index.php?showtopic=2526&pid=182650&mode=threaded&start=
 
relax4o каза:
Fakeheal каза:
relax4o каза:

Да разбереш за какво говоря. :D
http://narutobg-rpg.com/index.php?showtopic=2526&pid=182650&mode=threaded&start=

А знаеш ли, че и аз съм писал в този форум и бях в отбор с Ари Ооата ? :D

OMG?! :D Кажи си ника? ;D
 
StormBreaker каза:
K0ceTo каза:
Хахаа, в 94 има място за още един автобус хора. Онзи ден предния 94 беше блъснал някаква кола на гара пионер и всички хора от него ги натъпкаха в нашия автобус... събраха се :D

Аз мога да се похваля, че съм бил в празен 94 :D

И аз, в 5 и половина сутринта :D
 
K0ceTo каза:
StormBreaker каза:
K0ceTo каза:
Хахаа, в 94 има място за още един автобус хора. Онзи ден предния 94 беше блъснал някаква кола на гара пионер и всички хора от него ги натъпкаха в нашия автобус... събраха се :D

Аз мога да се похваля, че съм бил в празен 94 :D

И аз, в 5 и половина сутринта :D

Точно :D
 

Горе