Какво мислите, мнение за смартфон

skate каза:
Не си хабете парите - вземете си Iphone ;)
Точно така. Не си хабете парите най-вече за iPhone. :)

PS. Оксиморон е нещо несъвместимо, което няма логика. Например дървено желязо. Или гумен метал .
 
Знам само че смартфона ми е перфектен, върши чудесна работа, всичко е супер. iPhone няма си взема, защото Android е в пъти по-добър. Плюс Sony Ericsson - камерите им са уникални, супер технологии имат, не го казвам само, защото си взех Sony Ericsson, просто прочетох доста неща последният месец, преди да си взема смартфона.
 
papyrus_kn каза:
За HTC какво ви е мнението и кои модели препоръчвате :) ?

Много скучни станаха, единствения модел който грабва окото е Sensation XE...
 
djman каза:
papyrus_kn каза:
За HTC какво ви е мнението и кои модели препоръчвате :) ?

Много скучни станаха, единствения модел който грабва окото е Sensation XE...

Мда, предлагаха ми и на мен HTC, но някак си още отначалото бях настроен че не искам, не грабват окото, както каза djman...
 
Здравейте, Владо както и в скайп ти казах така ще ти го кажа и тук не си вземай тези бози! ще си дадеш парите за глупости вземи си едно BlackBerry 9000 bold имал съм такова и ти казвам че съм го засилвал в стената и му пада само батерията от телефона и нищо му няма издръжлив е симпатичен е и много практичен. Просто по-добър телефон не мога да ти предложа които можеш да го изтърваш когато пожелаеш да правиш каквото си и искаш и най-вече функционален телефон. Купи си такъв няма да съжаляваш! аз скоро ще си купувам пак подобен телефон и ще ти го пратя за 1, 2 седмици да видиш за какво става на въпрос.
 
Имах предцид да не си хабите парите за имитации ;) Като ще ги давате ги дайте за най-доброто в случея айфона :) Мое мнение!
 
skate каза:
Имах предцид да не си хабите парите за имитации ;) Като ще ги давате ги дайте за най-доброто в случея айфона :) Мое мнение!

К'ви имитации бе човек, ако на SE-то или Samsung-a казваш имитаци..., айфона е с нереално висока цена - тоест не предлага толкова, колкото трябва за цената си. Както и всички епълски продукти. Не казвам че айфон е лош избор, напротив, но не е и най-добрия избор. Айфон се купува само щото... е айфон (в повечето случаи) ... Рядко се намира човек който знае защо точно го е взел.
 
djman каза:
skate каза:
Имах предцид да не си хабите парите за имитации ;) Като ще ги давате ги дайте за най-доброто в случея айфона :) Мое мнение!

К'ви имитации бе човек, ако на SE-то или Samsung-a казваш имитаци..., айфона е с нереално висока цена - тоест не предлага толкова, колкото трябва за цената си. Както и всички епълски продукти. Не казвам че айфон е лош избор, напротив, но не е и най-добрия избор. Айфон се купува само щото... е айфон (в повечето случаи) ... Рядко се намира човек който знае защо точно го е взел.

Много точно казано @djman. Само заради името му е такава цената, пък е плюс това, както казват повечето, iPhone не е за тук, някак си с тези платени приложения, трябва да го хакнеш по 1000 начина, за да работи като нормалните смартфони, които наричаш имитации (представа си нямам защо) и все пак е толкова скучен и интерфейса и всичко...
 
Vladkata каза:
djman каза:
papyrus_kn каза:
За HTC какво ви е мнението и кои модели препоръчвате :) ?

Много скучни станаха, единствения модел който грабва окото е Sensation XE...

Мда, предлагаха ми и на мен HTC, но някак си още отначалото бях настроен че не искам, не грабват окото, както каза djman...
А под "скучни" какво да разбирам :D
 
papyrus_kn каза:
Vladkata каза:
djman каза:
Много скучни станаха, единствения модел който грабва окото е Sensation XE...

Мда, предлагаха ми и на мен HTC, но някак си още отначалото бях настроен че не искам, не грабват окото, както каза djman...
А под "скучни" какво да разбирам :D
Интерфейса на Андроид можеш свободно да го променяш както искаш.
 
papyrus_kn каза:
А под "скучни" какво да разбирам :D

Ами не знам, не ми харесват като дизайн, не те грабват или поне мен, не правят впечатление...
 
Vladkata каза:
papyrus_kn каза:
А под "скучни" какво да разбирам :D

Ами не знам, не ми харесват като дизайн, не те грабват, или поне мен, не правят впечатление...

Точно, дизайните им се повтарят вече цяла година... :roll:
 
HTC е най-доброто съотношение на качество/цена : )) особенно ако си го вземеш с някви промоциики ... аз моята сензация я взех за 630 лв без абонамент което си беше чиста далавера :)
 

Горе