Икономически варна

dashe

Registered
Хора я помагайте стана BIG FAIL.
Приеха ме на 1-во класиране само че стана така че сега това което съм искал като 1-во желание не го искам. :(
Има ли някакъв шанс да презапиша класиранията?
Защото знам че ако те изберат на това което си писал като 1-во жалание всичко умира на долу? :roll:
 
Намери телефон на бен отдел и им звъни бързо... с писане по форуми нищо няма да свършиш.
 
Нещата във винса са така:
От това класиране не можеш да променяш нищо, след 2-ро класиране може да мръднеш позиция на горе, но това става автоматично. Харесва или не специалността трябва да запишеш. След като мине първата година пускаш молба и се местиш в специалността , която искаш( само бъди много внимателен със срока и питай в 214 стая/канцеларията/). Може и след втората година да подадеш молба. Така или иначе първата година предметите които се учат са едни и същи, само инфрматиакта имат едно програмиране в повече мисля, не съм сигурен.

И да щом си приет първо желание какво искаш да по-надолу, да си го мислил добре, но можеш да се прехвърлиш :)

п.с. аз се преместих втората година, понеже първата не бях съобразил точно срока ;)
 
shterev каза:
Мисля ,че няма да те преместят в др сепециалност сега ;)
Еми каквото стане ако не ме приместят ще записвам това.
Пък след 1-вата година ще презаписвам.
 
ако мога да те попитам коя е специалноста която са те избрали ама не искаш да я записваш и каква специалност искаш ти по принцип
 
Класиран(а) на I-во класиране: Счетоводство и контрол - РЕДОВНО ОБУЧЕНИЕ.
На това съм приет но ми се иска повече Информатика или Мениджмънт.
 

Горе