ADR RPG игра за phpBB форум

Проблеми, въпроси, модове и темплейти.
SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Answers: 158

ADR RPG игра за phpBB форум

Post by SandPrince » Wed Apr 18, 2007 3:36 pm

Сега ще ви запозная с един урок за много интересна игра за форум! Играта се казва ADR RPG - Advanced Dungeons & Rabbits. В превод е много смешно....ни както и да е! Случайно попаднах на този мод като се орвичках из нета и във WT резентациите!
Урока можете да намерите тук :arrow: КЛИК!!!
-----------------
Можете да задавете въпроси и да следите за подобрения тук в тази тема!!!
-----------------

morkov4o
Потребител
Потребител
Answers: 27

Post by morkov4o » Wed Apr 18, 2007 3:51 pm

сега я пробвах супер е :lol:

Pussycat
Потребител
Потребител
Answers: 38

Post by Pussycat » Wed Apr 18, 2007 4:09 pm

morkov4o wrote:сега я пробвах супер е :lol:

ще дадеш ли линк към твойта игра, че не ми зарежда на мен демото.. :roll:

morkov4o
Потребител
Потребител
Answers: 27

Post by morkov4o » Wed Apr 18, 2007 4:29 pm

не съм я качил сору , по късно като имам време ще я кача ;)

Maniakabg
Нов
Нов

Post by Maniakabg » Sun Aug 05, 2007 3:48 pm

Може ли едно демо на тая RPG игра щот аз в момента играя една RPG игра и искам да видя тая ако ми хареса мое да си направя очаквам демо :twisted:

axeii1
Турист
Турист

Post by axeii1 » Tue Sep 04, 2007 10:13 pm

При мен нещо не става дава ми някакви еррори плс някои да ми хелпне skype evilzonemu

unslb
Нов
Нов

Post by unslb » Thu Sep 13, 2007 11:08 am

къде да видя демо ?!

firedust
Нов
Нов

Post by firedust » Thu Nov 01, 2007 6:26 pm

Warning: include_once(./adr/includes/adr_functions_alone.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\phpBB2\common.php on line 238

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening './adr/includes/adr_functions_alone.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\AppServ\www\phpBB2\common.php on line 238

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\phpBB2\common.php:238) in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\sessions.php on line 366

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\phpBB2\common.php:238) in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\sessions.php on line 367

Warning: include_once(./adr/language/lang_english/lang_adr_common_admin.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\functions.php on line 388

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening './adr/language/lang_english/lang_adr_common_admin.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\functions.php on line 388

Warning: include_once(./adr/language/lang_english/lang_adr_common_main.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\functions.php on line 389

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening './adr/language/lang_english/lang_adr_common_main.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\functions.php on line 389

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\phpBB2\common.php:238) in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\page_header.php on line 481

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\phpBB2\common.php:238) in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\page_header.php on line 487

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\AppServ\www\phpBB2\common.php:238) in C:\AppServ\www\phpBB2\includes\page_header.php on line 488

Направих всичко както трябва и то супер бавно и внемателно и пак 2000 грешки.
Какво да правя?

Foxy
Потребител
Потребител
Answers: 25

Post by Foxy » Thu Nov 01, 2007 7:14 pm

демото не бачка - к-во мога друго да кажа
no comment
то като незнайш за какво става дума...

Foxy
Потребител
Потребител
Answers: 25

Post by Foxy » Thu Nov 01, 2007 7:17 pm

аааааа сега ми отвори страницата с демото с internet explorer и вижте какво ми даде:

Code: Select all

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '67.19.141.10' (4) in /var/www/vhosts/phpbb-tweaks.com/subdomains/adr/httpdocs/db/mysql4.php on line 69

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/vhosts/phpbb-tweaks.com/subdomains/adr/httpdocs/db/mysql4.php on line 740

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/vhosts/phpbb-tweaks.com/subdomains/adr/httpdocs/db/mysql4.php on line 741
phpBB : Critical Error 

Could not connect to the database 
това ми даде демото като го отворих с internet explorer
аре някой да направи работещо демо

Post Reply