Премахване на вода

haus

Registered
Здравейте искам да попитам дали може да ми помогнете ако може да ми махне водата от тази картинка и там където от горе има надписи да се премахнат и на тяхно място да се напише "Selo" и ако може да се запази анимирания вид.
4832.gif
 
това малко трудно ще ти го направи някой, да се запази анимацията, все пак е гиф, може да се опиташ да си изчистиш картинката от водата и да си направиш нова анимация
 
Може да стане с маска, но познавам автора на този Пикселарт и ще си патиш с авторските права. По-добре си намери нещо друго и за предпочитане на чуждестранен дизайнер, щото този е нашенец и не мисля да толерирам кражбата на изображенията му.
 
в тоя урок има много добро обяснение как да си направиш анимация с photoshop, иначе картинката мога да ти я изчистя ама анимацията ще си я направиш
 
Battleman каза:
Може да стане с маска, но познавам автора на този Пикселарт и ще си патиш с авторските права. По-добре си намери нещо друго и за предпочитане на чуждестранен дизайнер, щото този е нашенец и не мисля да толерирам кражбата на изображенията му.

Може ли да посочиш автора, стана ми интересно :).
 
Battleman каза:
Да, разбира се.

http://zi-.deviantart.com/

При положение, че е качил картинката в този сайт, който позволява сваляне на изображението, не мисля, че нарушава някакви правила.
 

Горе