Честит първи учебен ден!

Vladkata

Registered
За някой последен, за други първи, честит да ви е :D! Интересно ми е дали на някой, който вече е завършил му се връща обратно :lol:

А това е много хубаво да се прочете за училището :)
 
Vladkata каза:
За някой последен, за други първи, честит да ви е :D! Интересно ми е дали на някой, който вече е завършил му се връща обратно :lol:

А това е много хубаво да се прочете за училището :)

Аз бих дал всичко само и само да се върна в училище!
Ако може само там да си стоя :D
 
vinsbg каза:
Аз бих дал всичко само и само да се върна в училище!
Ако може само там да си стоя :D

Е да ама и след завършване си е яко, всичко си има + и - :)
 
Vladkata каза:
Е да ама и след завършване си е яко, всичко си има + и - :)

Ако става въпрос за + и - .. всяко нещо си ги има. Но наистина бих се върнал ако имах възможност. Бих се върнал 10-11 клас веднага :)
 
kriss каза:
Ммм честито на който се радва :d
btw най-хубаво е в 8ми клас :p

8-ми 14-15 годишни не е толкова добре :)
Според мен 10-11 клас ~17 години е по-добре :twisted:
 
Пфф... в такива моменти ме хваща идеята че одъртявам... :D :D

Първия път когато писах в такава тема тук май бях 8 клас :D :D.. интереното е че тогава осмокласниците бяхме мнозинство :D
 
На 12сетокрасниците - дано да е последна година :D
Не е лошо в училище, ся тея първокласници колко се кефят, но след 3-4 години ще им се иска да няма никога училище, после към 11-12 ще искат пак назад към 7-8 клас :?:
 
rosko каза:
На 12сетокрасниците - дано да е последна година :D
Не е лошо в училище, ся тея първокласници колко се кефят, но след 3-4 години ще им се иска да няма никога училище, после към 11-12 ще искат пак назад към 7-8 клас :?:

Мда... няма угодия :D
 
djman каза:
rosko каза:
На 12сетокрасниците - дано да е последна година :D
Не е лошо в училище, ся тея първокласници колко се кефят, но след 3-4 години ще им се иска да няма никога училище, после към 11-12 ще искат пак назад към 7-8 клас :?:

Мда... няма угодия :D
Exactly!
 
Не ми се ходи на даскало, макар че съм завършил преди години. Яд ме е само, че нямаше толкоз' много хубави девойки по наше време... :lol:
 
Battleman каза:
Не ми се ходи на даскало, макар че съм завършил преди години. Яд ме е само, че нямаше толкоз' много хубави девойки по наше време... :lol:

хах ама верно преди нямаше, аз не че съм от ващо време ама сами го казвали това :D иначе 9-10-11, но зависи в какво училище си. аз примерно супер много съм се нервирал на някои преподаватели и т.н. защото яко се учи :/

иначе сега поколението е много по-различно и досега 1 по-малък от мен еда ли е писал в тази тема :]

Значи надявайте се на това и това :D
 
kriss каза:
djman каза:
rosko каза:
На 12сетокрасниците - дано да е последна година :D
Не е лошо в училище, ся тея първокласници колко се кефят, но след 3-4 години ще им се иска да няма никога училище, после към 11-12 ще искат пак назад към 7-8 клас :?:

Мда... няма угодия :D
Exactly!
:cry: :cry:
 
Battleman каза:
Не ми се ходи на даскало, макар че съм завършил преди години. Яд ме е само, че нямаше толкоз' много хубави девойки по наше време... :lol:

Винаги си е имало хубави девойки. Ама винаги :)
Не ви знам какво сте гледали тогава...
 

Горе