предложете игра

vasil_s9

Registered
Здравейте, напоследък имам малко свободно време и мисля да го запълвам с някоя игра. тук идва и проблема ми не съм играл игри доста време и не знам какво да търся... ще ви кажа на каква машина ще я играя и г/д какво търся. става въпрос за лаптоп DELL Inspirion N5010, i3-2350M, 2.30 GHz, 4GB ram, Intel HD Graphics Family. Колкото до играта не искам да е нещо което да товари много и не е важно да е някоя от най-новите игри. може би да има нещо като quests/мисии или нещо такова да не е необходим интернет и да те кара да искаш да си убиеш времето с нея :) знам, че искам много но ще съм благодарен на всякакви предложения :)
 
ами аз в момента игра една игра DMC Devil May cry 5 излезе преди няколко дни има 20 мисии аз сам на 19 и почти съм я превъртял наистина много добра игра
ето и трейлър на играта
 
paco92 каза:
ами аз в момента игра една игра DMC Devil May cry 5 излезе преди няколко дни има 20 мисии аз сам на 19 и почти съм я превъртял наистина много добра игра
ето и трейлър на играта
DMC 5 не струва нищо, само геймплея и то СЪВСЕМ малко е подобрен. Играй Devil May Cry 4, закупил съм я дори в Steam, жестока игра с много интересна история. :)
 
Опитай Fable :)
 

Горе