wordpress - Super Socializer

pumata

Registered
Здравейте,
някой използвал ли е Super Socializer
не мога да настроя коментарите от facebook да се показват в сайта.

Или някой друг плъгин да използвам?
 
Защо не използваш директно този от фейсбук? Супер лесен за интеграция ... въпрос на копи/пейст
https://developers.facebook.com/docs/plugins/comments
 
Това си е форма за коментари. Когато някой коментира се показва във фейсбук. Ти искаш, когато постнеш нещо във фейсбук и някой коментира там да се показва в сайта ли? Това е съвсем различно..
Не съм ползвал този плъгин, но мисля, че той прави точно това, коет оти дадох в линка. Слага формата за коментари на фейсбук и хората с техните профили коментират.

+още няколко функции в плъгина.
 
А в приложението дадели allow на коментарите (преди поне беше така)
За да ги изкарва автоматично без ти да ги одобряваш, трябваше да се пипа по приложението... не мога да ти кажа точно къде.
 
vinsbg каза:
Това си е форма за коментари. Когато някой коментира се показва във фейсбук. Ти искаш, когато постнеш нещо във фейсбук и някой коментира там да се показва в сайта ли? Това е съвсем различно..
Не съм ползвал този плъгин, но мисля, че той прави точно това, коет оти дадох в линка. Слага формата за коментари на фейсбук и хората с техните профили коментират.

+още няколко функции в плъгина.


Да точно това искам
 
Не знам дали е възможно, когато се коментира във фейсбука да се показва в сайта ти.
 
Това си е форма за коментари. Когато някой коментира се показва във фейсбук. Ти искаш, когато постнеш нещо във фейсбук и някой коментира там да се показва в сайта ли? Това е съвсем различно.. ???
 

Горе