Мой форум и сайт

Да си качиш личен сайто можеш на всички фрий хостинги - www.hit.bg , www.free.bg ....Ама виж за форума-там нещата стават по-сложни!За да си ИНСТАЛИРАШ форум- ти, в смисъл да си качиш файловете и да го инсталираш , ти трябва хостинг който поддържа .php, а трудно можеш да намериш фрий хостинг който поддържа такова животно.А за www.free.bg -хубавото е че там има опция - инсталиране на софтуер и те направо ти го правят!Само си вкарваш данните и си готов......ама така според мен я няма тръпката..... :wink:

(ще помоля админите да изтрият горния пост щото изобщо не съм обърнал внимание че не съм си влезнал в профила!Мерси много :?:
 
Грешка има сайтове който предлагат безплатен фрее ност и в същото време и PHP!
(с извинение към админа но ще кажа на roni_90 да потърси в гугле и там може да намери търсеното)
 
е такива хостове са:
pandela.com
5gigs.com
orgfree.com

друго без реклами незнам но съм наи доволен от пандела
 
pandela.com
5gigs.com
orgfree.com
До колкото виждам всичките са платени! Ако трябва да говорим за добри ПЛАТЕНИ хостове, там избора е ДОСТА голям... :wink:
 
Офф ти с извинение...!Ама виж сега има ама многоооо хостове който предлагат безплатен хост на пчп и скл а за рекламите се махат с 2 реда код!
 
mupcku каза:
pandela.com
5gigs.com
orgfree.com
До колкото виждам всичките са платени! Ако трябва да говорим за добри ПЛАТЕНИ хостове, там избора е ДОСТА голям... :wink:


e бъркаш се безплатни са
 

Горе