Теми за php-Fusion

themes , модове , проблеми , инсталация
User avatar
rextoncho
Нов
Нов
Posts: 140
Joined: Mon Nov 26, 2007 7:52 pm
Location: Варна

Post by rextoncho » Sun Jan 27, 2008 7:18 am

Вижте и тук

User avatar
Phenomena
Нов
Нов
Posts: 157
Joined: Sun Dec 23, 2007 6:09 pm

Post by Phenomena » Fri Feb 01, 2008 2:56 pm

Има една две хубами теми който са дадени.

User avatar
alias
Нов
Нов
Posts: 20
Joined: Mon Dec 10, 2007 7:19 am

Post by alias » Fri Mar 21, 2008 3:29 pm

rUMENcho wrote: Не знам дали е точно същата тема ... но на мен ми прилича на нея. Ето погледни тук http://themes.extreme-fusion.pl/theme.p ... _name=Aero

Погледни и тази - http://themes.extreme-fusion.pl/theme.p ... ro_byWojci


Как мога да свалям теми от този сайт? Като отворя дадена тема има 2 бутона - Pobierz Thema и Demo. Когато натисна на първия ми се отваря прозорец, с който да сваля файла, но ми показва на save as - hotlink.html, а не .rar както би тбябвало :shock:

doom3
Нов
Нов
Posts: 8
Joined: Fri Mar 14, 2008 6:02 pm

Post by doom3 » Sun Mar 23, 2008 12:29 pm

Имам проблем със php fusion, всчко нсталнах както трябва и като започнах да пиша в чата ми злизат някви питанки ???? и яроглифи, знам че трябва да напиша windows-1251 за да не ми ги показва, ама къде да го напиша ?? В кой файл? В настройките на сайта го няма никъде! :o

User avatar
gsm_maniachkata
Нов
Нов
Posts: 46
Joined: Sat May 19, 2007 8:11 pm

Post by gsm_maniachkata » Sun Apr 06, 2008 8:59 pm

Eто я темата глазз наи после са я качили ако някои се инт
http://themes.extreme-fusion.pl/theme.p ... name=Glass
Image

biowalker
Нов
Нов
Posts: 47
Joined: Mon Feb 25, 2008 7:22 am
Location: Холандия
Contact:

Post by biowalker » Thu Aug 28, 2008 9:14 pm

ако някой имам някоя тема с металик и синцвят да ми пише

ToH1o
Нов
Нов
Posts: 106
Joined: Sat Sep 08, 2007 6:14 pm
Location: Детройт
Contact:

Post by ToH1o » Thu Sep 11, 2008 4:20 pm

Някой може ли да ми даде линк за Тема с нещо като за Hard Truck :)

h3tr1k
Нов
Нов
Posts: 133
Joined: Fri Jul 13, 2007 9:52 am

Спорт ?

Post by h3tr1k » Thu Apr 30, 2009 4:44 pm

Дайте няква спортна тема е ?

federer_11
Шаман
Шаман
Posts: 3836
Joined: Tue Sep 16, 2008 11:42 am
Answers: 126
Location: Град Троян
Contact:

Post by federer_11 » Thu Apr 30, 2009 6:13 pm

Виж ТУК!

User avatar
hah
Нов
Нов
Posts: 176
Joined: Thu Aug 20, 2009 5:58 am

Post by hah » Sat Aug 29, 2009 11:01 am


Post Reply