Струва ли си платена сео оптимицация?

Search Engine Optimization. Оптимизиране, популяризиране и позициониране на сайт за търсачки.
Forum rules
Моля, маркирайте отговора на потребитeля, който най-много ви е помогнал за решаването на проблема/въпроса Ви!
Повече за системата за оценяване може да прочетете тук: viewtopic.php?f=28&t=130265
Post Reply
rz_vansata
Нов
Нов

Струва ли си платена сео оптимицация?

Post by rz_vansata » Sun Jul 20, 2014 3:51 pm

Здравейте,какво е вашето мнение за платена сео оптимизация.Ако да, конкретно за този уеб сайт http://www.seomarketing.bg ?

mo7ika
Турист
Турист

Post by mo7ika » Sun Jul 20, 2014 9:42 pm

Винаги зависи от сайта, който е под въпрос. Ако имаш бюджет или не, доколко сериозен е проекта, какви са поставените цели и за какво време се налага да бъдат достигнати. Понякога има нужда от използване на платени seo услуги в комбинация с друг вид реклама и т.н. От друга страна се постигат добри резултати и при пропускането точно на този вид услуги. Не всяка фирма работи еднакво, срещат се и много самопровъзгласили се професионалисти.

GOTI
Турист
Турист

Re: Струва ли си платена сео оптимицация?

Post by GOTI » Mon Jul 21, 2014 8:47 pm

rz_vansata wrote:Здравейте,какво е вашето мнение за платена сео оптимизация.Ако да, конкретно за този уеб сайт http://www.seomarketing.bg ?
Не ги познавам хората от този сайт, но аз не бих им се доверил.

Явно са нови, защото дори ги няма в serpa. Но това което видях в кода им... май нямат и намерения да излизат на първи позиции :)

Нали така беше приказката - "По вид посрещат, по акъл изпращат"
Ама да не забравяме че и "На обущаря обувките, винаги са скъсани" :)

А колегата mo7ika е прав с изказването си.
Но ако е - дали да плащам или не... То по-скоро е - Да се плаща.

На скоро дори ми пратиха (не лично на мен) мейл с който ме приканваха да платя определена сума за да не ми направят на определен сайт черно SEO.
Тези които разбират знаят какво е и защо е.

Stanimirvoivoda
Нов
Нов

Post by Stanimirvoivoda » Fri Jan 09, 2015 12:32 am

Result: 23 Errors :D :) Мисля че няма нужда от плащане освен ако не си някой глупав чичка в тази сфера :( :) Ако имаш малко идея от изграждане на сайт ;) СЕО е най-лесната работа само трябва да знаеш тънкостите на маркетинга! :?:

Post Reply