phpBB темплейти и скинове

Проблеми, въпроси, модове и темплейти.
User avatar
renegat96
Много Редовен
Много Редовен
Posts: 1998
Joined: Sat Aug 12, 2006 2:00 pm
Answers: 118

Post by renegat96 » Thu Jun 21, 2007 4:56 pm

"VistaLite"

Демо
Image

Download

User avatar
renegat96
Много Редовен
Много Редовен
Posts: 1998
Joined: Sat Aug 12, 2006 2:00 pm
Answers: 118

Post by renegat96 » Thu Jun 21, 2007 5:01 pm


User avatar
xainiken
Нов
Нов
Posts: 47
Joined: Thu May 24, 2007 12:19 pm
Location: LaS VeGaS :)

Post by xainiken » Thu Jun 21, 2007 5:04 pm

Ace Blue N Silver Template

Демо:
Image

Изтегли

User avatar
xainiken
Нов
Нов
Posts: 47
Joined: Thu May 24, 2007 12:19 pm
Location: LaS VeGaS :)

Post by xainiken » Wed Jun 27, 2007 6:26 pm

Lifecod

Демо:
Image

Изтегли

User avatar
SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Posts: 6885
Joined: Tue Sep 19, 2006 8:01 pm
Answers: 158
Location: Somewhere in the time....
Contact:

Post by SandPrince » Wed Jul 25, 2007 1:42 pm

phpbbSilver

Image

ДЕМО
Изтегли
размер: 586 kb

Tonky
Нов
Нов
Posts: 2
Joined: Wed Jul 25, 2007 9:24 pm

Post by Tonky » Wed Jul 25, 2007 9:28 pm

Някой може ли да ми каже как да си направя футболен темплейт ?? От скоро се занимавам с форуми и не ги разбирам много все още :oops: 10х предварително.

User avatar
SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Posts: 6885
Joined: Tue Sep 19, 2006 8:01 pm
Answers: 158
Location: Somewhere in the time....
Contact:

Post by SandPrince » Thu Jul 26, 2007 9:15 am

JustFooty

Image

ДЕМО
Изтегли
Размер: 229 kb

Tonky
Нов
Нов
Posts: 2
Joined: Wed Jul 25, 2007 9:24 pm

Post by Tonky » Fri Aug 03, 2007 3:50 pm

Аз съм с безплатен форум от forumi.bg и как мога да си туря тая тема дето ми каза (JustFooty)

BG_TeDo
Нов
Нов
Posts: 159
Joined: Sun Feb 04, 2007 5:24 pm
Location: Хасково, София
Contact:

Post by BG_TeDo » Wed Aug 15, 2007 4:46 pm


User avatar
SandPrince
Web-tourist
Web-tourist
Posts: 6885
Joined: Tue Sep 19, 2006 8:01 pm
Answers: 158
Location: Somewhere in the time....
Contact:

Post by SandPrince » Sat Aug 25, 2007 10:18 am

phpBBSilver

Свали
Image
ДЕМО

Post Reply