Предложения за нови игри

Всички минали игри и награди
datamatrix
Турист
Турист
Answers: 23

Post by datamatrix » Mon Jul 16, 2007 8:25 am

kalo_g wrote:а каква ще е наградата :)
че то желание много време малко а стимул 0 :D :D :D
айде казвайте по -бързо кога почва ,че аз сега си правя едно проектче направо да го пусна за играта 8) 8) 8)
Какво "проектче" ще си пишеш от сега?! Ако прочетеш малко по нагоре, може да ти стане ясно, че задачата ще е с определени критерий и вероято ще е на определена тема.

Malfurion
Потребител
Потребител
Answers: 73

Post by Malfurion » Mon Jul 16, 2007 8:36 am

Да това със сайтовете е мн добра идея... Самоче както mute, каза трябва да има определени изисквания... доста от реалните програмисти тук неразбират от флаш... а ако трябва да се прави и анимация за сайта ще отнеме доста време... а и според мен по-простият сайт е по-практичен... и затова невиждам защо трябва да ги претрупване с картинки анимации и други... но иначе изисквания трябва да има за да не може всеки с WPM или с DreamWeaver да направи "сайт" и да го пусне...

LiRiX
Tourist Defender
Tourist Defender
Answers: 165

Post by LiRiX » Mon Jul 16, 2007 9:30 am

Може пък примерно да се направи сайт в който да се рекламира даден продукт. Ще има някакви продукти и на случаен принцип ще се определи кой какъв продукт ще вземе и ще му направи сайт/реклама.

kitchenbg
Потребител
Потребител
Answers: 30

Post by kitchenbg » Mon Jul 16, 2007 9:42 am

LiRiX wrote:Може пък примерно да се направи сайт в който да се рекламира даден продукт. Ще има някакви продукти и на случаен принцип ще се определи кой какъв продукт ще вземе и ще му направи сайт/реклама.

и това е идея :?:

SandPrince
Warrior within
Warrior within
Answers: 158

Post by SandPrince » Mon Jul 16, 2007 9:45 am

оф аз родих нещо дано ви хареса.
предлагам следното.
играта дори и да е за сайт да бъде така. да не се изгражда цялостен сайт защото това отнема много време а да е само индекс страницата , да е от една страница. не зависимо дали ще ползва php или не. може даже играта да е в две категории - с или без php с различни награди.

и който направи по добър дизайн независимо дали е само с код или и с photoshop-a пак да спечели.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Mon Jul 16, 2007 9:59 am

SandPrince wrote:оф аз родих нещо дано ви хареса.
предлагам следното.
играта дори и да е за сайт да бъде така. да не се изгражда цялостен сайт защото това отнема много време а да е само индекс страницата , да е от една страница. не зависимо дали ще ползва php или не. може даже играта да е в две категории - с или без php с различни награди.

и който направи по добър дизайн независимо дали е само с код или и с photoshop-a пак да спечели.

Това е добра идея и може да се дообмисли и да се доразвие.
Примерно само индекса на сайт за еди какво си и
да има няколко категории за награди:

-Дизайн
-идея
-код

SandPrince
Warrior within
Warrior within

Post by SandPrince » Mon Jul 16, 2007 10:02 am

admin wrote:
SandPrince wrote:оф аз родих нещо дано ви хареса.
предлагам следното.

Това е добра идея и може да се дообмисли и да се доразвие.
Примерно само индекса на сайт за еди какво си и
да има няколко категории за награди:

-Дизайн
-идея
-код

да точно това ми беше идеята.
другото което измислих е да е пак с урок но в точно определена категория само. но пак е банално

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Mon Jul 16, 2007 10:08 am

Давайте още предложения...

StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Mon Jul 16, 2007 10:20 am

Аз предлагам да може да е на всякаква тема и да се оценява по горепосочените критерии. Например ако някой има сайт да може да участва с него. И за да стане хубаво е добре да се почне още от сега.

SandPrince
Warrior within
Warrior within

Post by SandPrince » Mon Jul 16, 2007 10:24 am

StormBreaker wrote:Аз предлагам да може да е на всякаква тема и да се оценява по горепосочените критерии. Например ако някой има сайт да може да участва с него. И за да стане хубаво е добре да се почне още от сега.

да бе на всякаква тема нема значение. просто да не е цял сайт - има много работа. само една страница е достатъчна и да се оценява в три категории както предложи админ

Post Reply