Предложения за нови игри

Всички минали игри и награди
SandPrince
Warrior within
Warrior within
Answers: 158

Post by SandPrince » Fri Jul 20, 2007 10:55 am

admin wrote:
hellfire wrote:ами добре аз ще почна world of warcraft игра надявам се ако има време за 1-2 седмици ще я завърша (след като си довърша сайта)
и от кога ще почне играта
кога ще свърши
и дали ще може да взимаме картинки от google ?

равилата на играта и самта игра може да се променят.
Нокой нищо да не почва на своя глава за да не остане недоволен.

така си е. и аз мислех да участвам със сайта ми за уроци но размислих.
по добре да изчакаме правлата и старта на играта :wink: :twisted:

luudman
Потребител
Потребител
Answers: 28

Post by luudman » Fri Jul 20, 2007 11:19 am

Бих предпочел, Най-сложния скрипт, с най-откачените функции от PHP и естествено MySQL . Ще прецедираме така: Админа гледа урока и гледа функции и всичко, и почва: "Тая я знам!" , "тая пък ква е ?", "Тва не съм го чувал", "А пък тая е най-лесната функция!!!" :) Ще е забавно. който от дето може да ги вади тия функции, в всякви скриптове! :) ще е забавно според мен. :lol:

SandPrince
Warrior within
Warrior within

Post by SandPrince » Fri Jul 20, 2007 11:26 am

luudman wrote:Бих предпочел, Най-сложния скрипт, с най-откачените функции от PHP и естествено MySQL . Ще прецедираме така: Админа гледа урока и гледа функции и всичко, и почва: "Тая я знам!" , "тая пък ква е ?", "Тва не съм го чувал", "А пък тая е най-лесната функция!!!" :) Ще е забавно. който от дето може да ги вади тия функции, в всякви скриптове! :) ще е забавно според мен. :lol:

и колко хора според теб ще могат да участват.
аз от сега ти казвам - 5-6 човека.
наистина много интересно :lol: :D

B13_Savage
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 81

Post by B13_Savage » Fri Jul 20, 2007 11:26 am

luudman wrote:Бих предпочел, Най-сложния скрипт, с най-откачените функции от PHP и естествено MySQL . Ще прецедираме така: Админа гледа урока и гледа функции и всичко, и почва: "Тая я знам!" , "тая пък ква е ?", "Тва не съм го чувал", "А пък тая е най-лесната функция!!!" :) Ще е забавно. който от дето може да ги вади тия функции, в всякви скриптове! :) ще е забавно според мен. :lol:

Това ми звучи като : да изпитаме админа дали знае най-странните (вероятно и неизползваеми) функции в мануал-а.

SandPrince
Warrior within
Warrior within

Post by SandPrince » Fri Jul 20, 2007 11:32 am

B13_Savage wrote:

Това ми звучи като : да изпитаме админа дали знае най-странните (вероятно и неизползваеми) функции в мануал-а.

ааааа ще стане като "Един срещу всички" по Нова ТВ :D :D :D :D

luudman
Потребител
Потребител
Answers: 28

Post by luudman » Fri Jul 20, 2007 12:52 pm

Е ми няма да е лесно! Ама все пак :twisted: . Доста ще е трудно!

renegat96
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 118

Post by renegat96 » Fri Jul 20, 2007 1:40 pm

B13_Savage wrote:

а и кво от тва
влизам във php.net и почвам да разглеждам всички функции

накрая като си харесам две три функции и ги съединя във един скрипт кво става ??? нИщо и половина а като направи всеки така .... и ще стане едно мазало...

staf
σχήπτρον
σχήπτρον
Answers: 9

Post by staf » Fri Jul 20, 2007 5:17 pm

admin wrote:
hellfire wrote:ами добре аз ще почна world of warcraft игра надявам се ако има време за 1-2 седмици ще я завърша (след като си довърша сайта)
и от кога ще почне играта
кога ще свърши
и дали ще може да взимаме картинки от google ?

равилата на играта и самта игра може да се променят.
Нокой нищо да не почва на своя глава за да не остане недоволен.

Ето за това трябва да се въведе задължителна задача, когато започне играта.Защoто както виждате oщe от сега се започва, а това не е чесно спрямо останалите които щe разберат за играта в последния момент.И от там следва, че играта няма да е честна и равностойна.

hellfire
Потребител
Потребител
Answers: 69

Post by hellfire » Fri Jul 20, 2007 5:17 pm

аз бих казал че ако се смята дизайна срещу скрипт бих казал скрипт той PHPто по трудно се учи докато дизайна инсталираш си програма и с нея а докато PHPто учиш и пишеш на бяла страница
но бих искал да е сайт
и дизайна и скрипта поне да са равностойни(ако бъде сайт)
@admin
не съм казал че почвам сега, само казах че ще правя сайт за World of Wacraft (естествено че няма да е лесну)
ще ми правят едни приятели screen shot от самата игра не ми се тегли 2-3 GB после да го инсталирам половин един час.
Ако бъде друго съзтезание ще почна друго.

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Fri Jul 20, 2007 5:43 pm

hellfire wrote:аз бих казал че ако се смята дизайна срещу скрипт бих казал скрипт той PHP то по трудно се учи докато дизайна инсталираш си програма и с нея а докато PHP то учиш и пишеш на бяла страница

Това не е вярно.
То така излиза, че аз до сега да съм стана най-добрия дизайнер. :)

Post Reply