Прецаках си компютъра!HELP!

Всичко за извъндизайнерският профил на Вашият компютър
our
Потребител
Потребител
Answers: 17

Post by our » Mon Jan 16, 2006 2:34 pm

System restore ? Предполагам че може да стане по този начин... Или през Comand Promt-а да се изтрият всички... Ама както виждам е останал само един троянец. :) Поне вече няма нужда да се преинсталва Windows.

bafitu
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 102

Post by bafitu » Mon Jan 16, 2006 4:19 pm

our wrote:System restore ? Предполагам че може да стане по този начин... Или през Comand Promt-а да се изтрият всички... Ама както виждам е останал само един троянец. :) Поне вече няма нужда да се преинсталва Windows.
незнам вече кой го ползва това "system restore" аз след инсталация веднага си го изключвам, както и опцията за ъпдейти... за троянците качи си .. Ad-Aware SE Professional тя е точно за това .. за касперският значи трябва ти "ключ" или по точно License Key , той представлява един регистър...ще се опитам да ти кача 1 с който съм аз , но той е до 22.2.2006 т.е. тогава изтича срока.За Safe Mod-а , значи след рестарт започваш да натискаш F8 докато ти излезе едно нещо като меню и най-отгоре трябва да пише нещо такова :
Safe Mode
Safe mode with Network Connection
Safe Mode with Command prompt
избираш най-горното и ти влиза под Safe Mode СЛЕД това пускаш да сканират програмите за троянци , за вируси ...
Едит: ето ключа който ползвам тука го имало същия : http://free.data.bg/wankata/Kaspersky%2 ... 0851DB.key

Post Reply