WordPress - Всичко за блог системата

OpenCart WordPress Joomla Mambo IPB E107 и т.н.
lubo91
Потребител
Потребител
Answers: 23

Post by lubo91 » Tue May 01, 2012 1:34 pm

На някой да му се намира темата Starkers ?

eros
Потребител
Потребител

Post by eros » Wed Jun 13, 2012 7:29 am

Здравейте, с доста усилия подкарах слайдера на сайта ми. Темата ми е Resizable ,но се чудя защо неиска да показва картинките,седят само прозорчета без картинки. Ако някой може да ми помогне да пише,ще постна каквото каже :)

teroristd
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 83

Post by teroristd » Thu Nov 15, 2012 8:43 am

Здравейте, да не отварям нова тема ще попитам тук. Имам достъп до един сайт базиран на wordpress, в смисъл права на админ имам без достъп до хостинга. Трябва да направя някои промени като да добавя нова страница но имам опция да ползвам само някакви шаблони, например нюс пейдж, архив и т.н те се намират в секция атрибути и мога да ги избирам от падащо меню. Имам ли възможност да направя нов такъв шаблон без да имам достъп до сорса? Тези които има не ми вършат работа.

eddyy93
Потребител
Потребител

с

Post by eddyy93 » Thu Nov 15, 2012 9:26 am

teroristd wrote:Здравейте, да не отварям нова тема ще попитам тук. Имам достъп до един сайт базиран на wordpress, в смисъл права на админ имам без достъп до хостинга. Трябва да направя някои промени като да добавя нова страница но имам опция да ползвам само някакви шаблони, например нюс пейдж, архив и т.н те се намират в секция атрибути и мога да ги избирам от падащо меню. Имам ли възможност да направя нов такъв шаблон без да имам достъп до сорса? Тези които има не ми вършат работа.
Сега това което ще кажа е може би неочаквано, с риска ще го кажа.

Пробвай да си вкараш един шел код, през ъплоад формата (ако има такава) във админ панела и след това ще си имаш достап до файловете на хоста. Разбира се формата от админ панела ако е защитена за определени файлове няма как да стане, но ако позволява PHP, ще стане.

teroristd
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 83

Post by teroristd » Thu Nov 15, 2012 9:33 am

:D мерси за отговора но аз не искам да го хаквам, посто ми трябва да знам дали е възможно нещо подобно без достъп до сорса.

eros
Потребител
Потребител

Post by eros » Thu Apr 04, 2013 9:13 pm

Колеги,търся нещо като реферал система за wordpress.. Идеята ми е всеки човек да си генерира линк,който да разпространява срещу което да получава точка на всяко уникално посещение. Някой правил ли е нещо подобно???

ystefanov
Потребител
Потребител

Wordpress блогове и сайдбар

Post by ystefanov » Sat Nov 30, 2013 3:18 pm

Забелязвам във блоговете направени на wordpress, че имат еднакъв сайдбар на всички страници (главна, категории, тема).

Това някаъв стандарт на wordpress ли е?

Търся темплейт при който ще мога да избирам съдържанието според това на кой раздел се намира (главна, категории, тема).

Примерни настройки:

- Намирам се на главната страница, там в сайдбара да има най-нови теми
- Намирам се в избрана категория, на сайдбара да показват всички теми от категорията
- Намирам се на някоя тема, там да показва отново най-новите теми

Това от настройки във wordpress ли зависи или от самият темплейт или по-оптимален вариант за потребителите сайдбара да е еднакъв на всички страници?

acira
Турист
Турист

Post by acira » Mon Feb 03, 2014 9:17 pm

Някой ползвал ли е classifier за wordpress ?
http://colorlabsproject.com/themes/classifier/

Изглежда доста добре, поразгледах го, но 80$ са си 80$. Интересува ме при голям брой обяви как се държи и тн.

eros
Потребител
Потребител

Post by eros » Sat Feb 22, 2014 3:03 am

Привет колеги, трябват ми "благинки" за новинарски сайт. Моля предложете такива от рода на: хороскопи,времето и тн. Може и платени,ако някой от вас предлага.

Благодаря ви за отделеното време ;)

CyberKing
Нов
Нов

Post by CyberKing » Wed Dec 07, 2016 7:20 am

От кой файл може да се премахне линк. Става въпрос за този линк, който води до официалната страница на wordpress?

Post Reply