Коментари и предложения

Всички минали игри и награди
eros
Потребител
Потребител

Post by eros » Mon Jul 20, 2009 4:14 pm

admin wrote:
oXteR wrote:Не може ли да участваме с наши домейни и поддомейни ?

Абсолютно не.

Предлагам и да не се позволява закупуване на домейн,защото който си купи е крачка напред от другите.. да е само с поддомейни за да са равни силите на всички (поне в началото) :roll:

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Mon Jul 20, 2009 4:21 pm

eros wrote:
admin wrote:
oXteR wrote:Не може ли да участваме с наши домейни и поддомейни ?

Абсолютно не.

Предлагам и да не се позволява закупуване на домейн,защото който си купи е крачка напред от другите.. да е само с поддомейни за да са равни силите на всички (поне в началото) :roll:

Не съм сигурен, че домейн или поддомейн има значение но ще го подложим на дискусия.
Но трябва да се реши преди 25 за да не се набута някой да си купи.

http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=73918

redsystem
Турист
Турист

Post by redsystem » Mon Jul 20, 2009 4:25 pm

Съгласен съм :?:

Прочетох няколко пъти, но не схванах едно нещо. Задължително ли е да имаме наш домейн или ще бъде предоставено от вас?

Също така ако не е нужно, ако може сайта да бъде:

egipet-bg.seo-battle.com, сайта ще бъде за древен Египет. История, снимки, знаци и прочие. Надявам се да съм разбрал правилно.

RiddleR
Потребител
Потребител
Answers: 52

Post by RiddleR » Mon Jul 20, 2009 6:52 pm

всичко е 0к ...

Admin
Site Admin
Site Admin
Answers: 224

Post by Admin » Mon Jul 20, 2009 9:10 pm

redsystem wrote:Съгласен съм :?:

Прочетох няколко пъти, но не схванах едно нещо. Задължително ли е да имаме наш домейн или ще бъде предоставено от вас?

Също така ако не е нужно, ако може сайта да бъде:

egipet-bg.seo-battle.com, сайта ще бъде за древен Египет. История, снимки, знаци и прочие. Надявам се да съм разбрал правилно.

Нищо не си разбрал.
Изчакай.

rosko
Много Редовен
Много Редовен
Answers: 32

Post by rosko » Tue Jul 21, 2009 3:24 pm

Еми значи до сега правилата ми харесват, но това за тематиката и краденето не го разбирам, например някой ако си сложи форум с гугъл бот, не мога ли и аз да си сложа същия форум с същия бот?

И още нещо, може ли да ми разясните какво са изходящи линкове, аз го разбирам, че в дадена страница може да има връзки само към 5 други в СЪЩИЯ сайт, тоест index, for .. ,а мога да дам линк към сайта на суперхостинг за да им направя реклама, но това няма да ми се брои като линк, така ли?

Поздрави! :?:

Virosss
Нов
Нов

Post by Virosss » Tue Jul 21, 2009 10:02 pm

Значи, в такива сео игри, почти винаги се изисква да има връзки към сайтовете на спонсорите. Няма да пояснявам защо повечето въобще правят подобен тип игри ;) Очевадно е.

Относно връзките.

Имаш право на 5 изходящи връзки, тоест, можеш да сложиш връзки към 5 сайта.

Защо са ограничени връзките?!
- Защото, да не обменяш партньорски връзки с повече от 5 сайта да речем ;)

Видях, че се коментираха форуми... ботове и тн. и тн.

Въпреки, че не ставаше дума за това, аз имам едно въпросче.

Някой от хората тук са програмисти, за което им свалям шапка, но според мен трябва да се забранят да речем въобще кражбата на съдържание от който и да е сайт. Всичко да си бъде авторско. Тоест да няма някой да си напише бот например от няколко сайта да сваля през рсс статии и да ги публикува като свои, което ще е адски нечестно.

Въпрос имах и за програмите за създаване на уникално съдържание, но доколкото разбрах от правилата, всичко трябва да е смислено, тоест ако някой ползва подобна програма/модул към цмс, ще бъде лесно хванат и дисквалифициран ;)

Засега май само един ми е въпроса...

StormBreaker
Шаман
Шаман
Answers: 344

Post by StormBreaker » Wed Jul 22, 2009 5:56 pm

Как ще се процедира с взимане на съдържание от други сайтове с RSS. Например от сайтове за новини и т.н.

SveXteZ
Гуру
Гуру
Answers: 68

Post by SveXteZ » Sun Jul 26, 2009 9:26 am

И няма ли да е по-честно ако си използваме само авторски сайтове ? В смисъл без всякъкви готови системи да участват, защото ако например аз реша да си направя сайта, а някой друг пък реши да ползва Wordpress едва ли ще е много равностойно ...

c3c0
Потребител
Потребител
Answers: 31

Post by c3c0 » Sun Jul 26, 2009 10:00 am

SveXteZ wrote:И няма ли да е по-честно ако си използваме само авторски сайтове ? В смисъл без всякъкви готови системи да участват, защото ако например аз реша да си направя сайта, а някой друг пък реши да ползва Wordpress едва ли ще е много равностойно ...
Равностойно ще е, защото това е право на избор. Никой не те задължава да използваш нито WordPress, нито Durpal, нито каквато и да било друга CMS система.

Post Reply