Имам един въпрос

Smokey

Registered
Начи искам да попитам тука шото вие по-разбирате. Неска един приятел нещо се фука, че за 5 мин може да си направи къвто иска коеф., аз не му вярвам, че може, шото сме към един и-нет доставчик и скоростта е отвратителна. Въпроса ми е възможно ли е за 5мин. да си направиш къвто искаш коеф. без да сийдваш?
 
за 5 -не, но за 20 - 30 ДА

...

Имаше някаква статия как се чийтваше тракер.. беше лесно ама забрайх къде беше статията... (намира се в web tourist ама ...)
 
Някой може ли да ми даде линк към статията?? Много Ви моля, не ми трябва да чийтвам някой тракер, просто искам да видя за какво става на въпрос. Аз съм си честен потребител и колкото и да ми е бавен нета пак няма да чийтвам, но просто ми е интересно как става номера. Благодаря Ви предварително! :)
 
Статията е в VIP пространството и за да я четеш трябва да имаш над 200 мнения тук
http://web-tourist.net/login/lekcii2/vip.php - VIP
 
Ето какво намерих в Google
http://tracker.catvsliven.net/forum.php?action=viewtopic&topicid=219
Сигурно има и още.
 
Тази статия не е най-доброто и най-бързото което може да използваш за
вдигане на коефициента.

Но е метода е труден за хващане.

Пробвал съм с него в arena-та и съм правил 1 TB upload ама за 2-3 дена .
За 5 мин. не става.
Има програми, които се използват за тази цел но по лесно се хващат и може да получиш бан.

Всичко трябва да се прави с мярка, защото ще те гепят.
Достатъчно е да провери админа кой е upload-нал над 20 GB за един час и
си хванат.

Въпроса е да си направиш някакъв добър upload без да влизаш в класацията и да биеш на очи.
 
Ако мислеш да правиш такива нещо по добре си смени ип-то с някоя програма, защото ако те хванат ...... :?:
 
hishnika каза:
Ако мислеш да правиш такива нещо по добре си смени ип-то с някоя програма, защото ако те хванат ...... :?:

Ами аз не искам да правя такива неща, просто ми е интересно да видя как става :) Вярно, че ъп скоростта ми е около 5-10кб/с, ама няма значение :) Просто ми е интересно да видя как става :)
 
hishnika каза:
Ако мислеш да правиш такива нещо по добре си смени ип-то с някоя програма, защото ако те хванат ...... :?:

С програма може да борузваш сайта ама да чийтваш не знам дали и как ще стане.
 
В линка, който е дал/а Galli пише, че трябва някаква програма TrakerPro. Някаква идея от къде мога да се сдобия с нея?
 

Горе