Кои са най-добрите WordPress Cache плъгини?

Кои WordPress Cache плъгини ползвате?


  • Общо гласове
    5

Blinky

Administrator
Екип
Пускам темата към всички разработчици, които се занимават с WP, за да споделят кои да техните любими кеш плъгини. Така ще може и след събирането на гласове да се разбере и кой е най-добрия. Поне от хората тук. Ще дам и моя глас разбира се за може би три от плъгините, които си ползвам аз. Наясно съм и с факта, че плъгина се избира не само по предпочитания, но по много други показатели като: съвместимост с темата, съвместимост с останалите плъгини, средата (хостинга), на който е самия сайт. Ще се радвам да чуя и вашите коментари. :)
 
Ефективността на един кеш плъгин много зависи от това каква тема и други плъгини са набити в WP инсталацията, но най-вече зависи от това на какво е стъпила тази WP инсталация като сетъп на машината. Примерно LiteSpeed Cache плъгина няма да има никаква ползва от него, ако отдолу не е LiteSpeed Web Server. Другите кеш плъгини сигурно всеки индивидуално си търси технологията, която накаширва сайта - memcache и др.
 
Леле, не очаквах litespeed плъгина да води класацията. Това ме навежда на мисълта, че имате такива хостинг планове? Аз си ползвам за това лично, като CooliceHost бяха първите в бг, които го интегрираха в плановете си. Ползвам техен Cloud план, който е тази технология. ;)

Мислех, че лидерът ще е W3 Total Cache, но май не съм бил много ориентиран. :)
 
Липсва плъгина на wpmudev - Hummingbird
Сложен е вече, само да му шерна линка, че друго излиза само за името му:


Продължавайте да гласувате. :)
 
Между другото хубаво е да се направи и тема за WP теми които са с вградени кеш опции, леки и бързи. Аз позлвам няколко такива без никакъв кеш плъгин, даже още към клоудфлеър не са вързани и резултатите са супер яки, има такива дори сами си минифицират изображенията.
 
Между другото хубаво е да се направи и тема за WP теми които са с вградени кеш опции, леки и бързи. Аз позлвам няколко такива без никакъв кеш плъгин, даже още към клоудфлеър не са вързани и резултатите са супер яки, има такива дори сами си минифицират изображенията.
Имаш зелена светлина да направиш темата, аз с каквото мога ще я допълня. Тамън имам една на ум, има си отделна секция в сетингсите - Performance. Давай смело, ще допълваме, ако нещо ми изскочи. За сега май две три съм срещал такива.
 
Ето и нещо по въпроса за LiteSpeed Cahce плъгина, които да се подкара с Redis:


Надявам се и други да споделят някакви менюали, които да бъдат полезни за тези, които искат да постигнат повече производителност с някой WordPress кеш плъгин.
 

Горе