Помощ за скрипт... няколко команди и т.н.

Soul_Stealler

Registered
Я кажете как би изглеждал скрипт, който вади всички имена от даден списък (всяко име е на нов ред). И за всяко име се извършва една съща команда... в случая - четене и запис на файл в определена дир. (името е дир.) :roll:
 
Soul_Stealler каза:
Я кажете как би изглеждал скрипт, който вади всички имена от даден списък (всяко име е на нов ред). И за всяко име се извършва една съща команда... в случая - четене и запис на файл в определена дир. (името е дир.) :roll:

http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=304

тава няма ли да стане?
 
Защо ли си мисля, че ако има над 100 реда cron job-a няма да може да изпълни 100 пъти функцията да чете и записва файл..... :roll:
 
Има ли начин редовете да се подреждат по големината та $line[3] ?
и да е на страници. :!: :shock:
 
Soul_Stealler каза:
Има ли начин редовете да се подреждат по големината та $line[3] ?
и да е на страници. :!: :shock:

Как по големината на line[3] ?
 
На мен $line[3] са ми точките на даден играч (е, не още, но след малко така ще бъде). Ила ли начин човека с най-голямо $line[3] да е на първо място (най-отгоре). После човета с по-малко точки и т.н. :roll:
 
Soul_Stealler каза:
На мен $line[3] са ми точките на даден играч (е, не още, но след малко така ще бъде). Ила ли начин човека с най-голямо $line[3] да е на първо място (най-отгоре). После човета с по-малко точки и т.н. :roll:

Мале...
Сетих се какво искаш да правиш с този line[3].
Ама така трябва да отваряш всеки път всеки файл и да сверяваш кой с какви стойности е на line[3].
Не.
По добре започни наново и то с база данни.
Направо не се бави.

Мога да ти дам код за отваряне сверяване и подреждане на стойностите по големина на line[3] но просто ще е смърт за сървъра ако имаш 500
потребителя.

Моля те. Послушай ме.

MySQL почни да ползваш.
Ще ми благодариш горещо след като видиш как работи.

Зарежи временно играта за да потренираш работа с база данни.
 
Ми те са горе долу 10-тина с които ще работиш.
Давай смело.
Създай първо една база данни и почваме.
 
//off ама ти как си направил играта с регистрация без да ползваш SQL :shock:
 
Е то е лесно!Аз знам доста зле php,ама MySQL си го владея прилично!
Ама не с тъпия phpMyAdmin,а от конзолката :wink:
 

Горе