Хайде да тестваме другата програмка ... ? :))

h3tr1k

Registered
Здравейте,приятели аз съм отново :D :D
Дано не ставам нахален.Но трябва някой да я тества.
Програмата е замислена с идеята да е като WinRAR.
Но съм малко по прост от създателите на Winrar.
Така,че има малко по-малко функции xDD.

Свали програмата :
http://dox.bg/files/dw?a=96a21117c4

Важно : програмата е тестова вътре в архива има само .exe + dll файловете.
Не изисква инсталация.

Кажете мнения,коментари,упреци всичко приемам на добро сърце !! :)

Мерси ! :?: :?:
 
Благодаря ти за хубавото мнение.Мъча се да стане повече от любителска но не мога да направя някой неща на тоя Visual Basic... А пък C++ не разбирам :x
 
Готино е, но има и бъгчета ;)
Така. :)
Първият, който открих, е че не може да се избира папка за разархивиране чрез графичен интерфейс т.е. не ти се отваря прозорец. Просто като цъкна на бутона и не става нищо. Наложи се да напиша адреса на папката на ръка в полето.
Вторият е, че когато пуснах да се архивират два файла, то ми добави към тях и тези, които бяха в частта на "Разархивирай" т.е. сигурно е трябвало да натисна първо бутона "Изчисти всичко" и след това да добавя двата файла, но това е тъпо ;)

За сега е това. Друго не открих. Иначе е доста бърза , удобна и с лесен интерфейс.

Успех занапред! ;)
 
perer мерси,че тестваш.Мисля,че оправих проблемите :)
Може да свалиш архива от тук :
http://dox.bg/files/dw?a=a8e42178d0

И да видиш има ли още грешки и бъгове ! :)
 
Ами и на мен ми допада, аз си гледах дизайна :D (нормално за мен) - семпъл и стилен, не е претрупан да се чудиш къде да кликнеш. Thumbs up!

Успех!
 
Благодаря за хубавото мнение ! Чакам още хора да тестват за да разбера има ли грешки във програмата.. :oops:
 
Като прочетох само Visual Basic и се отказах... Ориентирай се към нещо по съвременно – C# или Java. Бих ти предложил Java. :)
 
Тия езици не ги разбирам и не ми харесват като синтаксиси и тнт...
Скоро може да прескоча към C++
 
tedo96 каза:
Като прочетох само Visual Basic и се отказах... Ориентирай се към нещо по съвременно – C# или Java. Бих ти предложил Java. :)

хахахахаха Разликата между VB и C# е само синтаксиса. Нали не си мислиш за VB6?
 
StormBreaker каза:
tedo96 каза:
Като прочетох само Visual Basic и се отказах... Ориентирай се към нещо по съвременно – C# или Java. Бих ти предложил Java. :)

хахахахаха Разликата между VB и C# е само синтаксиса. Нали не си мислиш за VB6?
Да, за него се сетих. Никога не съм се занимавал с VB, защото сън чувал доста лоши неща за него, а със C# и Java съм се занимавал, макар и малко.
 
Емии утре пускам сайта.И почвам сериозно развитие.Ще събирам екип да ми дават идеи да помагат.Perer ако желаеш драсни едно лс да ти покажа нещо и да пуснем оферти :)
 

Горе