V vencisf Registered 3 Декември 2009 #1 Здравейте да попитам как да сложа когато някой се регистрирва и да си избере аватар и после да излиза в профила имам login sistema а ми трябва само за аватар моля ви помогнете ми
Здравейте да попитам как да сложа когато някой се регистрирва и да си избере аватар и после да излиза в профила имам login sistema а ми трябва само за аватар моля ви помогнете ми