Автоматично включване на Modzilla

shterev

Registered
Някой дали знае как ще стане, след като се пусне копютъра да се включи автоматично, но да е без навигационните бутони и да не мойе да се променя нищо , да си стои само модзилата и само а мойе да се цъка по дадения - отворен сайт?

Един вид когато включа модзилата автоматично да се появява във full screen , все едно съм натиснал F11.
 

Back
Горе