Spamerchots
Registered
Има ли начин като някой влези в сайта ми
да се направи така че автоматично да гласува в bgtop
само да си отвори страницата в нов прозорец и след гласуването прозореца да се затвори сам
да се направи така че автоматично да гласува в bgtop
само да си отвори страницата в нов прозорец и след гласуването прозореца да се затвори сам