E ExpressYourself Registered 13 Февруари 2010 #1 Можете ли да ми кажете как мога да направя чата си без рефреш да ми изписва новите мнения който са писани без той да рефрешва
Можете ли да ми кажете как мога да направя чата си без рефреш да ми изписва новите мнения който са писани без той да рефрешва
E ExpressYourself Registered 13 Февруари 2010 #3 DeathGuard_ каза: http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2892 Увеличете... Преди да пусна мнението погледнах урока колкото разбирам от AJAX да променя някой работи, но неможах и както знам че този AJAX рефрешира замо в началото на страницата(като се отвори) и вече не рефрешва
DeathGuard_ каза: http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2892 Увеличете... Преди да пусна мнението погледнах урока колкото разбирам от AJAX да променя някой работи, но неможах и както знам че този AJAX рефрешира замо в началото на страницата(като се отвори) и вече не рефрешва