Авторска песен!

shotzz

Registered
Продавам авторска песен с авторски текст и музика. (DJ sam) Песента е стил хип-хоп българска... Давам я за 30 лв... Дълга е 4:26 минути.
 
Темпото колко е 99, 112, 140 ?
Не ме карай да гадая, авторска какво означава, смесване до неузнаваемост от семпли и прочие ?
Звуци в интструментала ? Пиано, аргон, китара?
Договор за отстъпване на авторските права, и че е регистрирана в минестерството на културата под еди кой си номер, ако ги имаш тия неща, ти броя 30 лв.
 
emcuemnecu каза:
Темпото колко е 99, 112, 140 ?
Не ме карай да гадая, авторска какво означава, смесване до неузнаваемост от семпли и прочие ?
Звуци в интструментала ? Пиано, аргон, китара?
Договор за отстъпване на авторските права, и че е регистрирана в минестерството на културата под еди кой си номер, ако ги имаш тия неща, ти броя 30 лв.
Може и за 100 да се обзаложиш и сигурно пак ще си останат в тебе.
Може би автора има предвид че песента е правена от него и идва ли има регистрирани права за нея. Но все пак да купиш една песен на сляпо е доста тъпо ... поне дай откъс от песента нещо подобно да се знае за какво става на въпрос.
 
SveXteZ каза:
emcuemnecu каза:
Темпото колко е 99, 112, 140 ?
Не ме карай да гадая, авторска какво означава, смесване до неузнаваемост от семпли и прочие ?
Звуци в интструментала ? Пиано, аргон, китара?
Договор за отстъпване на авторските права, и че е регистрирана в минестерството на културата под еди кой си номер, ако ги имаш тия неща, ти броя 30 лв.
Може и за 100 да се обзаложиш и сигурно пак ще си останат в тебе.
Може би автора има предвид че песента е правена от него и идва ли има регистрирани права за нея. Но все пак да купиш една песен на сляпо е доста тъпо ... поне дай откъс от песента нещо подобно да се знае за какво става на въпрос.
Именно, това имах предвит в моя пост в темата.
С тея неща преди години се правеха доста пари..
Пуска се в интернет даден инструментал, хората си го теглят, записват, правят песен, става известна малко и авторите хоп дело за авторски права.
 

Back
Горе