W wicked Registered 2 Август 2007 #1 Дайте некой уроче да разберем как се правят аддони и скриптове .Ще сам ви мн благодарен .Тая информация която я искам е мн полезна за повечето от форума .
Дайте некой уроче да разберем как се правят аддони и скриптове .Ще сам ви мн благодарен .Тая информация която я искам е мн полезна за повечето от форума .