Значи реших да си пиша един сайт , но все още съм в началото на убоченито си по пхп.. та въпросът ми е може ли един код за админ панел.. ако може да има някакви защити.. Благодаря предварително..
Това си го слагаш най-отгоре на страницата която ти се води админ. Не е много сигурен, но като за начало става. После можеш да пробваш да трябва да въвеждаш парола, която е добре да е криптирана. Добре ще е да създадеш в таблицата ти с потребителите поле, което да съдържа ранговете на потребителите - да кажем от 1 до 5 като после със switch и case да 'превключваш' между различните степени като за всяко число има известен ранг. После условието ще ти е да кажем за по-сигурно