Аз обичам Бургас | I love Burgas

Ако може да махнеш бордера в галерията, ще е по-добре според мен.

Иначе поздравления за идеята и работата, успех :)
 
И на мен ми допада.Само незнам защо при мен така излиза..
1610.jpg
 
Сега е добре :?:
едит:
Код:
Not Found

The requested URL /news5.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
По-добре го направи да маха стрелката за следваща страница когато няма..
И последно това :
1611.jpg

Ако така трябва да е извинявай, но май не е добре :)
 
nekafludpich123 каза:
Еми .. то това си е до нет-а май?
Не, просто когато правиш галерия е хубаво изображенията да имат тъмбнейл и когато се кликне върху него той да показва по-голямата снимка. Това е така, защото тъмбнейла е в пъти по-малък от оригиналното изображение и зарежда доста по-бързо. Сега както е направена галерията браузъра за да визуализира снимката иска не иска трябва да я зареди цялата и поради тази причина сайта става малко по-бавен.
 

Back
Горе