Значи съединих си сайта и форума и като си напрая рег нали и на двете места,но как да си направя като се логнеш от сайта да можеш да си променяш профила и да има ЛС кутия.Кой е кода за лс-то?За името е този
На мен ми трябва за лс.
Код:
<td style="font-size:12px;" height="20"><a
href="'.$phpbb_root_path.'profile.php?mode=viewprofile&u='.$userdata['username'].' ">'. $userdata['username'].'</a>
</td>