Ако браузъра е мозила да има още няколко <br />

Foxy

Registered
Имам проблем с позиционирането и ми трява ако браузъра е мозила да има още няколко <br /> -та. Как ще стане?
 
Пробвай го с джаваскрипт:
Код:
<script>
window.onload=function(){
if(navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('mozilla') > -1){
document.getElementById('ИД на елемента').innerHTML += '<br><br><br>';
}
}
</script>
:?:
 
F1r3Fl3x каза:
Пробвай го с джаваскрипт:
Код:
<script>
window.onload=function(){
if(navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('mozilla') > -1){
document.getElementById('ИД на елемента').innerHTML += '<br><br><br>';
}
}
</script>
:?:
+1
 

Back
Горе