S stoqnski Registered 23 Ноември 2007 #1 Както да направя примерно ако искам индекс.пхп примерно да може да се отваря само със ИЕ а ако си със ОПера или Мозила да пише " Вашият браузър не е ИЕ , моля сменете го " Знам , че е тъпо , но ми трябва за лична употреба . Е някой знае ли ?
Както да направя примерно ако искам индекс.пхп примерно да може да се отваря само със ИЕ а ако си със ОПера или Мозила да пише " Вашият браузър не е ИЕ , моля сменете го " Знам , че е тъпо , но ми трябва за лична употреба . Е някой знае ли ?
E emcuemnecu Registered 23 Ноември 2007 #2 Мисля че има начин за това щом дадени скриптове работят под определен бролзер
D DJCharge Registered 24 Ноември 2007 #3 Код: <? $agent = getenv("HTTP_USER_AGENT"); if (!eregi('MSIE', $agent) { echo "Ne ste s IE!"; exit; } ?>
Код: <? $agent = getenv("HTTP_USER_AGENT"); if (!eregi('MSIE', $agent) { echo "Ne ste s IE!"; exit; } ?>