Ако не си със ИЕ да ти изкарва съобщение

stoqnski

Registered
Както да направя примерно ако искам индекс.пхп примерно да може да се отваря само със ИЕ а ако си със ОПера или Мозила да пише " Вашият браузър не е ИЕ , моля сменете го :) " Знам , че е тъпо , но ми трябва за лична употреба . Е някой знае ли ?
 

Back
Горе