Анимацийка

rosko каза:
Много кръв, отдавна не бях гледал нещо подобно :D

П.П. - Ти ли го прави :D ?
Да, не съм се старал в професионализъм, да не говорим, че го направих за половин час (в петък/събота ще пробвам нещо по-изпипано).
 

Back
Горе