Анкета за WT :)

На базата на новия сайт скролирате ли повече WT за разлика от стария дизайн?

  • Да

    Votes: 0 0.0%
  • Не

    Votes: 0 0.0%
  • Немога да определя

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0
Май никой не обръща внимание на сколирането и не може да определи.. :D Като мен..
 

Back
Горе