Здравейте , не знам дали тук трябва да пусна темата и моля да ме извините.
След разговор с поддръжката ми написаха ,че според тях базата данни на форума е "пробита"... Някой има ли представа за какво да гледам и какво да търся ? Логовете на посещенията не показват нищо нередно и поне аз не виждам ...
Здравейте,
Трябва да спрем Вашия акаунт, тъй като генерира изключително голямо
натоварване и използва целия сървърен резерв. Ако не вземем тази мярка,
може да претоварим сървъра, на който се намирате, което е недопустимо.
За справка показвам използваното процесорно време за Вашия и още няколко
акаунта, като стойностите са подредени по низходящ ред:
****** 692.27cp 29097k
****** 39.23cp 42577k
****** 30.60cp 19939k
****** 29.32cp 27864k
****** 26.78cp 38554k
Използвате хостинг план Икономичен, при който максималното допустимо
процесорно време на 24 часова база е 40минути (както се вижда в първата
колонка използвате 692 минути).
Тъй като последните дни не сте генерирали толкова голямо натоварване,
смятаме, че това се дължи на проблем със приложението или на атака, тъй
като не сме били предупредени за изключително голяма посещаемост.
Моля вземете мерки възможно най-скоро.
След разговор с поддръжката ми написаха ,че според тях базата данни на форума е "пробита"... Някой има ли представа за какво да гледам и какво да търся ? Логовете на посещенията не показват нищо нередно и поне аз не виждам ...