Бавене на компютъра

Ivos

Registered
Здравейте,

Не бях сигурен във кой раздел да пусна темата,но реших тук.Проблема ми е със компютъра.Щом тръгна да влизам във интернет компютъра почва да зацепва.Отварям аз task manager-a гледам;
- процесор: 100% и направо се стреснах.Компютъра е стар,но имам друг,а този се води служебен и..Характеристика:
Processor:300Mghz
Ram:256MB
памет:19GB,от които 1 GB,54 free space.

Много ви благодаря ако изкажете своето мнение относно проблема ми. :?:

Еми не съм сигорен, но или свободната памет му идва малко или плаче за преинсталл на Windowsa...

Ами незнам..Доста е натрупан.Вижда ми се,че е много малко свободната памет (е,сравнение със домашния компютър)С коя програма може да го поизчистя малко от ненужните файлове? :roll:

Ivos каза:
Ами незнам..Доста е натрупан.Вижда ми се,че е много малко свободната памет (е,сравнение със домашния компютър)С коя програма може да го поизчистя малко от ненужните файлове? :roll:
Дай му disk defragment & disk clean up да ти подреди и изчисти малко компютъра. Но въпреки това с тези характеристики не очаквай много. И на компютъра му трябва и място на хард диска за самите операции, това не е просто 'дупка', в която да ръгаш до пръсване :lol: :roll:

Ivos каза:

C Cleaner : )

избираш примерно диск c > propoerties > disk cleanup >даваш на всички отметки и ок

Оправих се.Disk Cleanup ми помогна и Disk Defragment (+1 на deathguard за идеята с disk cleanup) :?:

Ivos каза:
Оправих се.Disk Cleanup ми помогна и Disk Defragment (+1 на deathguard за идеята с disk cleanup) :?:
Прави тази профилактика поне 1 път на 2-3 месеца ;)

Горе