Банери, които се движат нагоре

lub4o

Registered
Здравейте, преди си спомнях в системата e107 имаше за нея един javascript, който позволяваше на малки банерчета да се движат нагоре. В повечето е107 системи го слагат. Ако може скрипта за банерчета, които се движат нагоре. Извинявам се ако съм сгрешил раздела
 
Код:
<MARQUEE scrollamount="2" direction="up">
<a href="#"><img src="baner1" height="33" width="82" /></a><br />
<a href="#"><img src="baner1" height="33" width="82" /></a><br />
<a href="#"><img src="baner1" height="33" width="82" /></a><br />
<a href="#"><img src="baner1" height="33" width="82" /></a><br />
<a href="#"><img src="baner1" height="33" width="82" /></a><br />
<a href="#"><img src="baner1" height="33" width="82" /></a>

</MARQUEE>
 

Back
Горе