I impacto Registered 15 Декември 2007 #1 Здравейте!Искам да попитам как да направя панел за банерите в който те да се движат нагоре и пак да се появяват отдоло..?! Благодаря предварително!!!
Здравейте!Искам да попитам как да направя панел за банерите в който те да се движат нагоре и пак да се появяват отдоло..?! Благодаря предварително!!!